Як виглядає річка Суха Згар через півроку після очистки (фото, відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Ось так виглядає річка, що “приймає” неочищені стоки. Це річка Суха Згар біля села Хвильово-Сорочин. Знімки зроблено 25 серпня 2016 року. Також повернувся каналізаційний сморід, – пишуть на офіційній сторінці фейсбук ГО “Форум розвитку Черкащини”.

А тим часом, Золотоніський міськводоканал стверджує що очисні споруди “вийшли на проектну потужність” і що “золотонісці можуть спати спокійно”.

 [stextbox id=”info”]Роботи по очистці річок Суха Згар і Золотоношка, на проведення яких народний депутат Владислав Голуб добився фінансування, було розпочато 17-го грудня минулого року.  Весною було завершено перший етап розчистики.[/stextbox]

Розповісти друзям

2 коментарів до “Як виглядає річка Суха Згар через півроку після очистки (фото, відео)

  1. 2

    0

    За грати цих Войцехівських та Кузнєцових і їхнього голову Ткаченко.. сидять смокчуть з кармушки а страдають люди… пам’ятаю як люди повстали проти призначення Ткаченка на посаду губернатора області… але там зверху все було порішано без нашої з вами участі.. Ганьба

  2. 2

    0

    Жахливо, що міська влада Золотоноші має лише одне бажання – розвиток відмиву бабла в свої кишені. Яка ж тут екологія, коли мільйони можна “прокачати”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.