Як в Черкасах депутати працюють – рейтинг відвідувань сесій

Новини Черкаси

Черкаська міська рада оприлюднила інформацію про участь депутатів Черкаської міської ради в роботі сесій за період з 25 листопада 2015 по 1 липня 2016 року.

Цей показник є доволі важливим зогляду на те, що  згідно зі змінами до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” пропуск  депутатом  місцевої  ради  протягом  року більше половини  пленарних  засідань ради або засідань постійної комісії є підставою відкликання депутата. З початку каденції ради нового скликання депутати радують нас своєю дисциплінованістю: абсолютна більшість сумлінно ходить на сесії.

Втім, як інформують на ресурсі Твій місцевий депутат  один депутат нехтує своїми обов’язками: Сергій Одарич пропустив 13 з 15 засідань ради.
Теоретично це могло б стати підставою для його відкликання, але пан Одарич вже продемонстрував нам, що він і сам не тримається за своє депутатське місце. А депутати ради в свою чергу продемонстрували, що не бажають відпускати зі свої лав найбільшого прогульника. На що Сергій Олегович відповів відкликанням своєї заяви.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.