Як у Черкасах надаватимуть субсидії на літній період

Новини Черкаси Субсидії Черкаси

Закінчується опалювальний період і отримувачам субсидій потрібно знати як буде налаватись субсидія на літній період. Як саме це питання вирішувати десяткам тисяч жителів Черкас, які отримали субсидії в опалювальний період 2015-2016?

jggetff2kyrjhmr2bzuq3vrk253bbtao

«Насамперед хочу повідомити, – стверджує начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна, що всім отримувачам субсидії з квітня та травня буде обов’язково проведений перерахунок раніше призначеної субсидії (у зв’язку із закінченням опалювального сезону). Заявникам, у яких термін дії субсидії закінчився у квітні, з травня буде призначено новий розмір субсидії, при цьому звертатись до управління з заявою не потрібно, призначення проходитиме в автоматичному режимі».

 Читай також: Найважливіше про житлові субсидії – інфографіка

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, на заявників покладена відповідальність обов’язково протягом місяця у письмовому вигляді повідомляти управління соціального захисту населення про:

  – зміни в складі сім’ї;

 – джерел доходу;

 – переліку одержуваних житлово-комунальних послуг (в т.ч. в разі встановлення лічильників);

 – придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн.

 Окрім того, найближчим часом проводиться верифікація доходів отримувачів субсидій. Подана заявниками інформація перевіряється та аналізується. В разі виявлення фактів подання громадянами недостовірної інформації, надання субсидії припиняється та робиться перерахунок раніше призначеної субсидії. Після повернення громадянами надміру отриманих коштів, субсидія може бути знову призначена за заявою власника чи уповноваженої на те особи.

1929868_672455662857439_6459831001895024523_n

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.