Як у Черкасах день міста відзначали (фото)

Новини Черкаси

У суботу Черкаси відзначили свій 731 день народження. В межах святкування на містян чекали багато подій. Зокрема вулиця Хрещатик між вулицями Небесної сотні та Байди Вишневецького стала справжньою творчою майстернею під відкритим небом. На площі Богдана Хмельницького було встановлено черговий рекорд України. А в Долині троянд відбулося масове виконання гімну Черкас.

З нагоди свята вздовж вулиці Хрещатик розгорнувся справжній мистецький простір з танцями, співами, виступами творчих колективів, виставками та майстер-класами молодих художників і майстрів.

Тоді як у сквері за обласним Будинком рад розгорнулись святкові заходи за участю національних общин міста «Черкаська родина – моя Україна».

А ось на площі Богдана Хмельницького було встановлено рекорд України. Троє богатирів перетягнули зчіпку чотирьох тролейбусів вагою понад 75 тон на дистанцію 36 метрів за 44 секунди, чим поповнили Книгу рекордів України.

Черкаський богатир, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства Віктор Юрченко запросив до міста своїх товаришів: заслуженого майстра спорту України, чернігівця Олександра Пеканова, шестиразового переможця змагання Найсильніша людина України, заслуженого майстра спорту зі стронгмену, чемпіона світу зі стронгмену, чемпіона та призера чемпіонатів України з важкої атлетики, уродженця м. Маріуполь Олександра Лашина, аби подарувати черкащанам новий рекорд.

«Команда з трьох атлетів презентувала новий рекорд України, перетягнула зчіпку чотирьох тролейбусів без допомоги будь-яких допоміжних засобів, тільки з допомогою сили рук і ніг. Як свідоцтво про цей рекорд, я хочу вручити українським атлетам почесні дипломи Книги рекордів України», – зауважив представник Книги рекордів України Ігор Підчебій.

Масовим виконанням гімну Черкас привітали рідне місто його жителі просто неба у Долині троянд.

 Перші ноти взяв соліст Олександр Москаленко.

За підрахунками правоохоронців, які забезпечували порядок, на момент виконання «Славеню Черкас» (саме таку назву носить офіційний гімн міста) там зібралися понад тисячу містян. Утім, дорослі виявилися більш сором’язливими, а найбільш співочими були дітки.

А у вечірній Долині троянд на черкащан чекали пісенні вітання. На сцені “запалювали” та заряджали людей драйвом кілька музичних колективів.

Першими виступили чигиринський “Простір”, за ними – “July 8” із обласного центру.

Хедлайнером вечора став відомий український гурт “Мандри”, який виступив із новою програмою “Час летить”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.