Як швидко відремонтують бульвар Шевченка та в чому причина затримки (відео)

Новини Черкаси

В прямому ефірі програми “Експозиція” ТРК “Expo-TV” секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький повідомив, що основна частина складного  ремонту бульвару Шевченка – це вирівнювання та підніття бордюрного каменя.

Ремонт бульвару Шевченка інтенсивно відновлено в березні 2017 року. За цей час покладено нижній вирівнюючий шар асфальту між вулицями Лазарєва-Припортова по одній зі сторін проїзджої частини. Роботи планують завершити до кінця цього тижня. Загалом реконструкція триватиме до кінця поточного року.

Ведуча програми Ольга Мальована задала секретарю доволі складне питання: “чи задовольняє Вас як черкащанина і секретаря міської ради те, що півроку бульваром Шевченка неможливо пересуватися?”

На що Олександр Романович відповів наступне:

“Я знаю зсередини чому є проблеми тому не можу однозначно реагувати на питання по ремонту бульвару Шевченка. Як чиновник я можу пояснити проблематику, а як черкащанин я хотів би щоб зміни відбувалися швидше. Бульвар та алея каштанів це є одна з родзинок міста, тому дуже багато коштів було вкладено в лікування каштанів, проведено санітарну обрізку.

При проектуванні ремонту бульвару прийняли рішення трішки розширити проїджу частину, зробити доріжки поставити нові лави та захисні паркани. Проблеми виникли з заміною та підняттям бордюрів, що займає понад 90% часу. Зокрема на бульварі зараз кладуть нижній шар асфальту поруч з площею Богдана Хмельницького. Претензії є до прибирання сміття з місця робіт. “- зазначив Олександр Радуцький.

Подробиці у відео:

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.