Як пройшли новорічні свята в Черкасах

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У новорічні свята в Черкасах відбулося багато позитивного але й негативні події нажаль присутні.

В новорічну ніч у Черкасах був замічений оригінальний підхід одного із Черкащанина. Водій автомобіля прикріпив на дах своєї автівки справжню ялинку та прикрасив красуню іграшками і гірляндами. Хлопець подарував багатьом мешканцям міста справжні новорічний настрій, – про це пишуть дописувачі в соціальних мережах.

5-го січня Черкащанам в поліції повідомили добру новину, що знайшовся хлопчик, який зник у липні 2015 року. Дитину знайшли в землянці поблизу Дніпра в Черкасах, яку він розкопав разом із малознайомим чоловіком. Хлопчика обстежили лікарі, після чого передали родичам. Де перебував він весь цей час та чому полишив домівку, з’ясовують правоохоронці.

PM817image002

6-го січня, Черкаси влаштували флешмоб “Колядки”, який претендує на рекорд України по своїй кількості учасників.

Також, в цей день повідомили про відкриття ковзанки за Черкаською ОДА. Вартість прокату ковзанів для дорослих – 40 грн., для дітей – 30 грн.,вхід зі своїми ковзанами – 10 грн.. Час перебування на ковзані необмежений.

7-го січня, Черкаси почало добряче засипати снігом. Результат сніжної бурі Черкащани відчули вже 8-го січня. Пропонуємо переглянути відео від “Громадське Черкаси”.

В цей час коли Черкащани почали проводити “розкопки”, у Черкаській міській раді заступник міського голови Юрій Гончаров повідомив, що для боротьби зі снігом було залучено 30 одиниць техніки та більше 300 комунальників. А ось, що будуть робити коли сніг почне сходити не повідомляли.

Через важкі умови на дорогах міста відзначилися і місцеві маршрутки. Так, Черкащанами було зафіксовано ДТП між двома маршрутками, дописувачі дали назву світлині “Паравозик”.

HULLblgi3SI

12-го січня у Черкасах очікується потепління до 7-ми градусів тепла, варто бути пильним під час ходьби біля високих будинків, магазинів тощо. Також, варто бути пильним всім учасникам дорожнього руху.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.