“Як не побороти стихію”. У Черкасах дослухалися до думки водіїв і пішоходів

Новини Черкаси

Автомобілі пробуксовують, пасажирів кидає в різні боки, пішоходи «витанцьовують», а вийти на проїжджу частину й пхати автомобіль, який потрапив у льодяну пастку, для Черкас вже стало нормою. Такий стан речей у Черкасах після снігопаду, який вже декілька днів, як перетворився у суцільний каток.

Телеканал “ЕКСПО-ТВ” зібрав думки простих черкащан на вулиці, водіїв, які попри господарські способи міської влади на подолання стихії , вже оцінили таку «турботу» про людей.

«Ми справилися з снігопадом господарським способом. Ми використали декілька тон пального, заробітна плата людей, 200-300 тон солі, прокат автомобілів і пісок, оце те, що ми справились. Можна сказати ми зекономили 7-10 млн. грн..»,– так звітує міський голова Анатолій Бондаренко на прес-конференції 22 січня.

«Дорога дуже погана ,великий привіт міській владі»,- каже водій на запитання журналіста телеканалу “ЕКСПО ТВ”.

Пішоходи ж поки стримуються від лайливих слів на камеру, втім оцінити комунальну службу по десятибальній системі все ж таки беруться: «Напевно нуль, якщо не мінус».

Якщо молодь ще якось пробігає льодяний тротуар, то літнім людям доводиться ледь не повзком долати вулицю. Картина без фільтрів по Черкаських дорогах і тротуарах та відповідь міської влади – детальніше у відео.

Розповісти друзям

1 коментар до ““Як не побороти стихію”. У Черкасах дослухалися до думки водіїв і пішоходів

  1. 1

    0

    Уродов в мэрии нужно пересажать.. а их сыночков уволить и тоже под метлу по законодательству. Развели тут понимаешь ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.