загрузка...

Як Дахнівчани ярмаркували

Новини Черкаси

Дахнівчани ярмаркували з веселощами та сюрпризами Торгівля з танцями, співами та лотереєю.

11872731_868693629894115_2066480482_n

 Близько 20-ти яток пропонували місцевим жителям вироби народних умільців, товари до школи, сири, м’ясо, овочі, мед та медовуху. Ініціатор заходу – депутат міськради голова КСН «Дахнівський» Микола Мирза. Каже, така виїзна торгівля і для місцевих бажана, і підприємцям на руку. Мікрорайон на слуху останні кілька років. Саме з ним пов’язані мотофестиваль «Дорога на Січ» та відновлений дитячий табір «Дахнівська Січ». Тепер район вповні може зажити слави центру ярмаркування. 16 серпня тут вперше провели святкову ярмарку, приурочивши її до Маковія.

Про це нашому виданню повідомили власні джерела.

– Дахнівчани їздять на базар у місто, тому ми пробували тут організовувати невеличкі базари, – розповідає Микола Мирза.

– Потім люди звернулися з проханням провести ярмарку. Якщо підприємцям буде вигідно до нас приїздити, то раз чи двічі на місяць проводитимемо їх постійно. Першу ярмарку вирішили провести з концертом, конкурсами та призами. Виступили і вихованці табору «Дахнівська Січ». Всі охочі мали нагоду випробувати удачу в лотереї. Призи у ній розіграли в кілька етапів, адже сюрпризів для учасників придбали близько сотні – товари для саду, городу та дому.

Микола Олександрович зазначив, що до організації свята долучився секретар міської ради Олександр Радуцький та народний депутат Владислав Голуб.

11903494_868693519894126_26883593_n

– Голуб обирався по нашому округу, зараз з ним іде хороша співпраця, – додав Микола Мирза.

– Крім того, нині в мікрорайоні ремонтують школу, починають ремонт дитячого садка – виділено 250 тисяч гривень, завершуємо освітлення вулиці Канівської. Дахнівці стільки коштів ще ніколи не виділяли. Під час ярмарку відвідувачів розважали виступи юних черкащан, веселі ведучі.

Олександр Радуцький запропонував провести конкурс на найбільшу сім’ю на ярмарку. Участь у ньому взяли кілька родин, у тому числі й сам автор конкурсу. Проте, перемога та приз дісталися родині Денисенків, яких прийшло тринадцятеро.

– Я радий, що свято вдалося і на нього завітало так багато людей, – сказав Олександр Романович.

11880412_868693459894132_1268775005_n

– Черкаси – найкраще місто, а дахнівчани – його прекрасна частина. Від народного депутата малеча з «Дахнівської Січі» отримала м’ячі. Після їхнього виступу політик сказав, що з таким поколінням у міста велике майбутнє.

– На ярмарці найбільше вразила родинна атмосфера, – поділився враженнями він.

– Придбав у майстринь милі дрібнички для сина та доньки. Люблю бувати на черкаських святах, бо завжди отримую позитив.

Цього разу настрою додали слова подяки й лагідна усмішка 60-тирічної дахнівчанки Євгенії Фроль. Звернувшись до громадської приймальні нардепа, жінка отримала допомогу під час лікування інсульту в березні. На радощах Євгенія Петрівна пританцьовувала, демонструючи своєму помічникові гарний стан здоров’я.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.