Як Черкаси відзначатимуть ювілейну річницю заснування міста

Новини Черкаси

З нагоди 730-ї річниці заснування міста Черкаси в мікрорайонах проходитимуть святкові заходи. Цього року святкові заходи розпочнуться з 14 вересня та триватимуть цілий тиждень. Але основна програма святкування припадає на вихідні – 17-18 вересня.

15 вересня

Протягом трьох днів, на пл. Т. Г. Шевченка, черкащанам показуватимуть документальні фільми “Таємниці мого міста”, присвячені міфам та легендам Черкащини та інших регіонів країни.

17 вересня

У Черкасах урочисто відкриють Палац одружень, який тривалий час перебував на реконструкції. На проведення реконструкції місто виділило майже 1 мільйон гривень. В цей день там одружаться декілька пар, які отримають подарунки від міського голови.

Серед родзинок, якими цьогоріч  дивуватимуть черкасців, – унікальний проект відомого танцівника та хореографа з Черкас Максима Оробця, що поєднує елементи танцю, динамічних і скоординованих рухів та світла. (дата проведення – невідома).

Традиційно програма святкувань охопить центральну частину міста, а також Долину троянд, де відбуватиметься левова частина заходів. Приміром, концерти за участю місцевих «зірок», різноманітні майстер-класи, конкурси та змагання.

Більш детальну програму заходів в міськраді обіцяють повідомити найближчим часом.

Розповісти друзям

1 коментар до “Як Черкаси відзначатимуть ювілейну річницю заснування міста

  1. 1

    1

    Дякую за корисну для мене інформацію, буду чекати від вас більш детельну програму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.