Як Черкаси святкуватимуть свято Купала

Новини Черкаси

24568За стародавніми звичаями, свято Купала відбувалося тоді, коли сонце приходило до зеніту та давало найбільше тепла і світла. Тоді воно виявляло свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Це свято припадає на день літнього сонцевороту, тому символізує народження літнього сонця – Купала, і тим самим завершує панування весняного сонця – Ярила. В цей час небесне світило перебуває у куполі –  найвищій небесній точці, тому дні тоді найдовші, а ночі – найкоротші.

Свято Купала святкують і нині. Сьогоріч у місті відбудуться веселощі 6 липня у парку «Перемога». На черкащан чекає фольклорно-обрядове свято «Ой на Івана, та й на Купала». Святкування розпочнуться о 17-ій вечора й триватимуть до 21.30.

Програма заходів:

Святкова театралізована концертно-розважальна програма за участю колективів міста.
Спортивні змагання від фітнес-центру «Miami gym», де охочі зможуть перевірити свою фізичну силу.
Для всіх любителів екстриму будуть представлені «Бої на колоді». Учасники збиватимуть суперника з колоди за допомогою мішка з сіном.
Для поціновувачів мистецтва проводитиметься конкурс з розпису боді-арт, де майстри будуть змагатися між собою у створенні образів, присвячених Івана Купала. А також тут працюватимуть майстри з розпису хною.
Для тих, хто захоплюється виробами ручної роботи, буде представлено «Містечко майстрів», де кожен зможе придбати собі на згадку якісь прикраси або сувеніри.
Для любителів селфі у парку створять фотозону.
І яке ж свято Івана Купала без Купальського вогнища. Закохані пари матимуть унікальну можливість випробувати себе, взявшись за руки перестрибнути через вогнище. Згідно з повір’ям, якщо закохані не розірвуть рук, то будуть разом завжди.

КП “Дирекція парків”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.