Як “Азовці” до Юрія Ткаченка ходили (фото, відеосюжет)

Новини Черкаси

Сьогодні в Черкасах, відбувся “Марш учасників”, присвячений річниці початку Революції гідності. Учасники маршу збиралися на площі біля “Дружби народів” після чого рушили організованою ходою до Черкаської обласної державної адміністрації, до Юрія Ткаченка, щоб повідомити йому ультиматум, який він повинен передати Президенту України. Варто відзначити, що охорону порядку по периметру забезпечувало декілька десятків поліцейських.

За декілька годин до початку маршу, мешканцями було зафіксовано, як припаркувалося 4 автобуси з підлітками.

2iu2vchlt6c

Дмитро Кухарчук
Дмитро Кухарчук

– На честь річниці штурму Банкової ми вирішили піти до губернатора і віддати йому ультиматум, щоб він передав його Президенту. Наш ультиматум складатиметься з трьох вимог: закінчення АТО та введення військового стану, введення смертної кари за корупцію і найголовніше – нормалізація тарифів відповідно до доходів громадян. Якщо ці вимоги не виконуватимуться, то ми готові до радикальних дій, – повідомив Дмитро Кухарчук.

m6u1zzp4i4c

Колона рухалася бульваром Шевченка використовуючи піротехніку…

pxefpmay-jy

Коли учасники маршу дійшли до Черкаської ОДА виступив голова Черкаського обласного осередку “АЗОВ” Дмитро Кухарчук. До учасників акції вийшов очільник області Юрій Ткаченко, після виступу Дмитро Кухарчук разом з деякими учасниками заходу та Юрієм Ткаченко пішли до приміщення ОДА.

dthb_2qpvy8

Через декілька хвилин в будівлі адміністрації почали відкриватися вікна та палати “фаєри”… За фактом подій, які відбулися в приміщенні Черкаської облдержадміністрації під час проведення ходи в місті відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статі 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.cnz-hrkq99o

Детальніше у відеосюжеті від наших колег ТРК “EXPO TV”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.