Я висловив своє бачення, а не голосував так, як нав’язували – Бінусов

Новини Черкаси

Депутат Черкаської міської ради Михайло Бінусов про своє виключення із фракції «УКРОПу» довідався із інтернету. Поки що він не знає, чи пристане до якоїсь іншої фракції в міськраді.

11987087_1668848573361372_4460368784780645319_n

Про це Михайло Бінусов розповів у коментарі «Про все»

– Як мінімум, мене повинні були повідомити про проведення засідання фракції та запросити, щоб я міг дати свої пояснення. І вже тоді робляться дисциплінарні стягнення чи виключення. Мені ж ніхто нічого не сказав. Я прочитав в інтернеті, що зі мною намагалися зв’язатися. Але засідання проводилося у понеділок, до того ж у ранковий час. А я працюю з 9 до 18 години. Я не розумію, чому була така необхідність збиратися вранці. До мене був дзвінок зі штабу «УКРОПу» та в мене в той час була нарада, тож відповісти не зміг, відписав повідомлення, щоб перетелефонували в обідній час. Але мені так ніхто й не зателефонував, – каже Михайло Бінусов.

Він додає, що навіть попри включення  з фракції не шкодує, що на сесії міської ради під час голосування за виконком голосував інакше від своїх колег. Він не вважає, що порушив партійну дисципліну.

– Я висловив своє бачення, а не голосував так, як нав’язували, – пояснює свою позицію Бінусов.

– Я не обіцяв виборцям, що підписуватиму коаліцію з екс-мером Одаричем. Я в секту до Одарича не записувався. А він чомусь взяв на себе бразди правління, збирає в себе якісь там наради. Я ж йшов в депутати, щоб допомагати людям і розвивати наше місто. От зараз в нас новий мер і вважаю правильним, коли нова людина набирає собі нову команду. Подобається мені це, чи ні, але мер задекларував, що через рік будуть покращення в місті. І заради цієї мети він хоче мати нову команду. Тож треба дати йому шанс, – пояснює депутат своє голосування за виконком  кореспонденту Прочерку.

Поки що ж він ще не знає, чи пристане до якоїсь іншої фракції міської ради.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.