Вже у пятницю в Черкасах можуть ухвалити рішення по системі Prozorro

Новини Черкаси

Про розмову представниками громадських організацій міста і депутатами з приводу впровадження системи  Prozorro в Черкасах повідомив міський голова Черкас

13221554_849146745190686_7230518581845477852_n

“Тема розмови – впровадження системи електронних закупівель Prozorro в Черкасах. Після години обговорення нам таки вдалося досягти компромісу, тож до сесії напрацюємо спільний проект рішення на основі двох попередніх.

Я неодноразово говорив, що підтримую цю систему, та рахом з тим маємо прорахувати всі ризики. Єдине, що мене непокоїть, – опинитися в ситуації, коли буде невиконання робіт, не буде учасників. Як це вже траплялося в Києві, Львові, Дніпропетровську та ще в деяких містах, де близько половини тендерів просто не відбулося.

Особливо переживаю за те, щоб не зірвати роботи з асфальтування доріг, адже фактично на це в нас є лише чотири місяці.

Серед домовленостей, досягнутих на зустрічі, – встановлення допорогової суми на закупівлю товарів і послуг у межах 30 тисяч гривень, робіт – 100 тис. грн.” – поінформував мер Черкас.

Більше подробиць про проблеми впровадження системи та багато інших питань з життя міста в программі ТРК “Expo-TV” Черкаси “Діалог з міським головою” 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.