Вже цієї неділі відбудуться громадські слухання щодо забудови Соснівки

Новини Черкаси

В Черкасах 19 лютого в міському Будинку культури ім. Івана Кулика (вул. Благовісна, 170) о 14 годині відбудуться громадські слухання на тему “Про громадську і житлову забудову та визначення паркових зон в межах мікрорайону №2 “Соснівський”. 

Нагадаємо, що міська влада Черкас має намір внести зміни до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16. Йдеться про земельну ділянку по вул. Менделеєва, 4. Тут, на березі Дніпра і на території майже 94 тис. м² планують будувати житловий комплекс з трьох багатоповерхівок (на 12, 16 і 21 поверх), таунхаузів, житлових будинків клубного типу та громадських закладів.

За рішення про внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська і автодорогою Н-16 на сесії 22 грудня проголосували 30 депутатів Черкаської міської ради, четверо – утрималися.

Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко запевнив, що влада повністю готова до проведення слухань.

Під час обговорення, яке відбулося 16 лютого, черкаські активісти переймалися тим, аби на слухання не привезли “проплачених” людей з інших регіонів. Однак мер Анатолій Бондаренко запевнив, що участь у заході братимуть лише черкащани. До того ж, за його словами, всі учасники слухань повинні мати паспорт для реєстрації.

– Ми плануємо поставити 15 столів, де реєструватимуть людей і видаватимуть їм мандати. Ці документи будуть з печатками міської ради, тобто їх не можна підробити, – запевнив Анатолій Бондаренко.

Представник компанії-забудовника Олександр Олененко запевнив, що вони не збираються нікого привозити і нікому платити.

Також на слуханнях будуть представники поліції, які забезпечуватимуть громадський порядок.

Хто і як хоче забудувати Соснівку дивіться у відео-сюжеті:

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.