Визначено безпечні місця для купання в Черкасах

Новини Черкаси
Черкаські пляжі, що належать до комунальної та приватної сфери власності готові до пляжного сезону. До такого висновку прийшли в комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісією визначено 5 пляжів та 3 зони рекреаційного призначення. Періодом купального сезону традиційно вважається  сезонний проміжок часу з 1 червня до 15 вересня.

Зокрема, пляжі, які пройшли перевірку:

  • «Соснівський» (прибережна територія від залізничного насипу до спуску по вул. Пролетарській),
  • «Пушкінський» (прибережна територія між спусками по вул. Франка та вул. Пушкіна),
  • «Рив’єра» (прибережна територія від підприємства громадського харчування «Рибка» до вул. Розкопної),
  • «Смілянський» (прибережна територія навпроти будинку № 89 по вул. Героїв Дніпра),
  • «Митницький» (прибережна територія від спуску по вул. Богдана Хмельницького до перехрестя вулиць Героїв Дніпра та Сержанта Смирнова).

Крім того, в місті функціонують зони рекреаційного призначення для масового відпочинку людей, а саме:

ТОВ «Берег – 2007» (вул. Гагаріна, 3/1, праворуч входу в парк «Сосновий бір»,ТОВ «ВАіС» «Митницький» (прибережна територія від спуску по вул. Богдана Хмельницького до вулиці Героїв Дніпра, 50) та парк розваг «Рив’єра» (прибережна територія від підприємства громадського харчування «Рибка» до вул. Розкопної).

Довідково: комісія з’ясовувала питання з приводу укладання договорів власниками місць масового відпочинку на прибирання та вивіз сміття, цікавилася облаштуванням пляжів стендами з інформацією для відпочиваючих, наявністю туалетів, кабінок для переодягання, дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, безпеки громадян (позначення акваторії пляжу буями, наявність рятувального поста або укладання договору на аварійно-рятувальне обслуговування з атестованою службою).
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.