Виставка черкаської художниці чекає на поціновувачів прекрасного до кінця листопада(фото)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Художній музей представляє сучасного живописного майстра пензля Валентину Мошенець. 10 листопада відбулося відкриття відставки робіт черкаської художниці.
wDS6ShxL34M
Її полотна вражають кольорами, реальністю відтворених предметів, неможливо пройти, не зачепившись поглядом бодай за одну картину. Валентина Мошенець працює не в одному жанрі. У доробку художниці представлені роботи пейзажу, натюрморти, портрети, анімалістична тематика. Найбільше майстрині до вподоби малювати квіти. Це підтверджується більшою кількістю рослинних натюрмортів у її експозиції.

Вона відтворює все, що бачить, усе, що тривожить душу, викликає теплі почуття.
byTWoTC-PmM
«Їздили на відпочинок до Єгипту. Хотілося мені дуже відобразити цей мальовничий пейзаж», – розповідає Валентина Василівна.
На питання, яка ваша улюблена картина відповідає скромно: «Вони мені всі рідні. Я не можу серед них вибрати якусь особливу. Яку виділити й не знаю. Ну нехай буде «Пішківський хліб». Бо це наше, рідне, близьке».
У нестримному бажанні малювати Валентину підтримує люблячий чоловік, Микола Миколайович. Він розповідає, що його дружина спокійна, лагідна, турботлива. Можливо тому й картини випромінюють доброту, притягують своєю теплотою.
ArVzCCVvstM
Світлана Савіцька, завідувач науково-дослідницького та експозиційного відділу, так відзивається про виставку художниці: «Якщо подивитися уважно, то з’являється відчуття, що оживають пейзажі рідного краю. Автор, ніби своїм пензликом хоче зупинити відчуття краси природи. Виставка дуже світла, дуже позитивна, дуже тепла й великим почуттям любові. Виставка засвідчує те, що сама художниця не стоїть на місці, вона вдосконалюється».
Справді картини Валентини Мошенець дивовижні. У них відображається її ставлення до навколишнього світу, до природи. Різноманітність жанрів свідчить про постійні пошуки художниці, про те, що вона не залишається на досягнутому, прагне вдосконалюватися.
5tAR-XrQXgk
Серед поціновувачів її мистецтва не лише рідні та близькі, а й інші жителі Черкащини, які відвідали виставку. Зокрема слід виділити Любов, звичайну любительку мистецтва. Вона залишилася в захваті від представлених робіт. Пенсіонерка стверджує: «Виставка така світла, така життєдайна. Така палітра, багата всіма дарами, які є на нашій Черкащині, на Корсунщині. Відчувається подих степу, подих поля, відчувається, що вона нерозривно зв’язана з природою. Вона творить не лише для себе, для душі, а для того, щоб воно залишилося, на багато років вперед, для нашої землі».
Виставка картин Валентини Мошенець нікого не залишить байдужим. Її роботи доторкаються до незримих струн душі.
Для всіх тих, хто хоче долучитися до прекрасного, представлення експозиції триватиме ще майже три тижні до 30 листопада. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.