Випив літр напередодні: в Золотоноші п’яний водій бульдозера працював на колекторі біля газопроводу

Новини Черкаської області

29 липня в Золотоноші біля колектору було призначено зустріч народного депутата України Владислава Голуба з місцевими громадою і владою. Коли на місце зустрічі прибув народний депутат, активісти помітили: бульдозерист, що працює поруч на ремонті колектору нібито п’яний. Виявилося, майже «в дрибадан». А поруч з колектором, де «працював» п’яний тракторист, прокладений газопровід! Чи варто нагадувати про наслідки?!

Саме оцим бульдозером, що на знімку, керувала людина в стані важкої алкогольної інтоксикації, як пізніше встановили медики, проводила роботи на об’єкті підвищеної небезпеки, прямо на очах міських владців.

Як резонно зауважив золотоніський громадський активіст Святослав Харченко, «без проектної документації, виявляється, роботи проводити не можна, бо це (колектор,– ред.) – об’єкт підвищенної небезпеки. Але виконувати роботи на бульдозері, з літрою горілки замість крові, працівникам підрядника дозволяється! Як же так? Це ж об’єкт підвищенної небезпеки!? То чому ж ніхто не контролює, що і в якому стані роблять працівники!?»

Цікаво, в Золотоноші взагалі контролюють роботу підрядника? Чи тільки гроші рахують, а з іншим будь як буде…

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 02.08.2017

Розповісти друзям

3 коментарів до “Випив літр напередодні: в Золотоноші п’яний водій бульдозера працював на колекторі біля газопроводу

 1. 1

  1

  Такое чувство буд-то Войцеховскому и команде все не по чем, но нет скоро им торба будет

 2. 1

  0

  Дурдом в Золотоноші продовжується, мер-регіонал на пару із одним сепаром рулять не гірше п’яного бульдозериста.

 3. 0

  0

  Оце звісно капець. Воняє на весь центр, спека страшна. А там бухають і не спішать вирішувати питання. Який мер – такі і “робітнички”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.