Винуватець аварії з постраждалим в центрі Черкас не вперше втрапляє в ДТП

Новини Черкаси

У понеділок 16 липня в центрі Черкас поруч з будівлею Черкаської ОДА відбулася  дорожньо-транспортна пригода. Цього дня водій “Мерседеса” збив пішохода та протаранив три автівки. Внаслідок події 26 річного постраждалого було шпиталізовано з численними травмами.

Тоді поліцією було повідомлено, що причиною ДТП стало погіршення самопочуття водія Мерседес та втрата свідомості через проблеми з серцем. Про це пише Інфоміст.

Пішохід був в тяжкому стані доставлений до Третьої міської лікарні.

Сьогодні депутат обласної ради Олег Кашко у своєму “Фейсбуці” повідомив, що за кермом авто перебував Малий Олег Петрович.

“Відразу після ДТП він розповідав, що нічого не пам’ятає, т. я. втратив свідомість, має 2 групу інвалідності по серцю. Відмазка наче залізна!!! Хоча ходив рівно, спілкувався з людьми, потім поїхав у лікарню на швидкій. Він на фото у рожевій кофтинці. Вчора у 3й лікарні мені сказали, що він себе нормально почуває і ніяких проблем у нього не має. Як виявилось цей Олег Малий не перший раз прикривається 2 групою інвалідності. В Черкасах його авто не хочуть страхувати страхові компанії. У нього вже більш ніж 5 ДТП. Попадав в ДТП на Субаро Імпреза, Нісан Тіана (вдарив таврію і тролейбус), на Нісан, за розповіддю свідків він був п’яний, але в нього 2га група інвалідності, болить серце і він втрачає свідомість. Тобто знову ця людина хоче втікти від покарання, навіть не дивлячись на те, що зробив інвалідом молодого хлопця”, – написав Кашко.

Зазначимо, що ресурс “Судова влада” в пошуку за людиною з такими ініціалами знаходить одне судове рішення по ДТП.

У постанові Соснівського райсуду від 17 листопада 2017 року зазначається, що підприємець 23 вересня о 10:40 був учасником дорожньо-транспортної пригоди, місце якої залишив, чим порушив п.2.10 (а) Правил дорожнього руху України.

У судовому засіданні вину не визнав. Суд визнав підприємця винним та оштрафував його на 255 гривень.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.