Виконком подвоїв суму цьогорічного громадського бюджету Черкас

Новини Черкаси

Сьогодні під час засідання виконкому Черкаської міської ради, в рамках громадського бюджету Черкас, було збільшено суму коштів, якими жителі Черкас зможуть розпоряджатися. Відтак громадський бюджет збільшиться вдвічі: із 5 до 10 млн. грн. З такою ініціативою звернулася до виконкому ЧМР директор департаменту бюджетної політики Наталія Джуган. За цю ініціативу позитивно проголосували на виконкомі. Останнє слово за депутатським корпусом.

В тому числі близько півмільйона гривень із громадського бюджету піде на охорону навколишнього середовища. Це рішення ухвалили в зв’язку з останньою пожежею на сміттєзвалищі.

На такий крок ми пішли у зв’язку з тим, що кількість поданих проектів достатньо велика. І головне – серед них є багато креативних, потрібних місту та вартих уваги ініціатив. Ця програма загалом гарна й цілком реальна можливість для активних людей втілити в життя свої ідеї.

Нагадаю, у цьому році надійшло 108 проектів, які зараз опрацьовують профільні департаменти. Пізніше вони визначаться з тими, які будуть допущені до голосування з 1 по 14 листопада. А завдяки додатковому фінансуванню цього разу ми зможемо обрати для реалізації не шість проектів, як це було торік, а, як мінімум, удвічі більше, – прокоментував рішення міський голова Анатолій Бондаренко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.