Виконком одноголосно схвалив зміни до міського бюджету та програми ПСЕР

Новини Черкаси

Виконком Черкаської міської ради на своєму засіданні у понеділок 19 березня одноголосно ухвалив зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2017-2020 і Зміни до рішення міськради про міський бюджет на 2018 рік.

Відтак вже на завтрашній сесії ЧМР відповідні питання будуть розглянуті депутатами.

Нагадаємо, що основна увага цьогорічного бюджету розвитку – перехідні видатки 2017 року (розпочаті та не дороблені об’єкти)

Зокрема згідно ухваленого рішення, було знято 3 мільйони гривень буде перерозподілено з будівництва третьої черги вулиці Героя Дніпра  на будівництво меморіального комплексу воїнам- інтернаціоналістам.

На розробку та впровадження нового сайту міської ради передбачили 200 тисяч гривень. Таку пропозицію вніс заступник міського голови Ігор Волошин. В свою чергу директор департаменту організаційного забезпечення  Лілія Маліщук підтвердила необхідність створення нового сайту.

Також додаткові 10 мільйонів гривень  спрямували на будівництво спортивно-розважальної арени. Нагадаємо, мінімальна потреба цього будівництва для отримання співфінансування від держави складає 15 млн грн. На минулій сесії депутатами на цю мету вже було спрямовано  5 мільйонів гривень.

На облаштування освітніх установ міста системами протипожежної безпеки спрямують також 3 мільйони.

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.