Викладача затримано при отриманні хабара

Новини Черкаської області

У середу, 19 липня 2017 року, завдяки злагодженій роботі Уманської місцевої прокуратури, працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області під час отримання неправомірної вигоди в сумі 4 тис. грн. викрито керівника дипломної роботи Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей», яка систематично вимагала від студента (повного сироти) кошти за сприяння в успішній здачі ним екзаменаційної сесії, навчальної практики та безперешкодного отримання диплому.

Вказану особу затримано на гарячому, безпосередньо під час отримання нею частини обумовлених коштів в сумі 2 тис. 300 грн., які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про затримання вказаної вище особи в порядку ст. 208 КПК України, повідомлення ій про підозру та обрання запобіжного заходу.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.