Вихователям в садочках Черкас планують підвищити оклади на 24%

Освіта Черкаси

Міська влада має намір вишукати у  бюджеті Черкас кошти для встановлення муніципальних надбавок у розмірі 24 % від посадового окладу педагогам дошкільних  навчальних закладів комунальної форми власності протягом 2018 року починаючи з 1 квітня. Відповідне рішення про підтримку проекту рішення «Про затвердження міської програми стимулювання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на період з 1 квітня до 31 грудня 2018 року» ухвалено Виконкомом на минулому засіданні.

Відповідно до проекту Програми середня сума збільшення заробітної плати складе 921 гривню для 1187 осіб. На цю мету необхідно залучити кошти в сумі 12 мільйонів гривень.

Також в проекті вказано, що з початку року  у середньому вихователі в садочках отримують близько 5 383 грн. Після впровадження надбавки розмір оплати праці складе 6304,60 гривень.

– Аналіз оплати праці педагогів міста засвідчив, що середня зарплатня педагогічних працівників у школах (7 948,25 грн) дещо вища за оплату праці в садочках, – говорить очільник департаменту освіти Сергій Воронов. – Загалом такий розмір заробітної плати не співрозмірний із рівнем педагогічної відповідальності, моральним та психологічним навантаженням педагогів дошкілля під час організації та здійснення освітнього процесу. Більше з тим – існує і дефіцит педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти.

– Сьогодні важливо піднімати престиж професії педагогічних працівників. Аби, в тому числі, сюди хотіли йти молоді й прогресивні люди, – сказав Сергій Воронов.

Утім, остаточне слово – за депутатами.

Довідково: в 53 садочках  Черкас налічується 17 611 дітей.

Розповісти друзям
  • 14
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.