Вихованці центру юнацької творчості перемогли в міднародному конкурсі

Новини Черкаси Освіта Черкаси

Цими вихідними вихованці ЦДТЮ міста Черкаси взяли участь у ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Зимова фантазія” в рамках проекту фестиваля “Квітуча Україна” та “Безхмарне небо для дітей”, що відбувався в місті Києві.

У заході взяли участь більше ста колективів, а Центр дитячої та юнацької творчості представляли Зразковий художній колектив школа моделей “Стиль”, керівник Марина Потапенко та Молодіжний театр-студія “Сучасник”, керівник Анна Борона.

Чотирнадцять вихованців Школи моделей “Стиль” представили на конкурс дві колекції дизайнера Ірини Шевченко: “Оберіг душі” та “Юні парижанки”. Змагатись юним моделям довелось із чотирма конкуруючими колективами і їм це вдалось, адже отримали дві перші премії у номінації “Театри моди” у своїх вікових категоріях.

Молодіжний театр-студія “Сучасник” представив на конкурс дві вистави: “Біжи, кошеня”, для дітей молодшого віку, та “Історії із життя”, чим спричинили справжній фурор. Поважне журі дуже високо оцінило акторську майстерність наших вихованців і присудило юним театралам I місце. Крім перемоги діти привезли додому багато нових вражень, чудовий настрій, а головне – досвід, який, як кажуть, “за плечима не носити”. Адже наші герої готові ще не раз доводити високий рівень своєї майстерності і дарувати насолоду від театрального мистецтва своїм шанувальникам.

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.