Вибори ректора в ЧДТУ – бюлетені зі зникаючими чорнилами та відсутність переможця

Новини Черкаси Освіта Черкаси

У середу, 1 червня, проходив другий тур виборів ректора Черкаського державного технологічного університету. Перемоги не отримав жоден з кандидатів, оскільки жоден з них не отримав 50%+1 голосів. Відповідно до скарг про порушення під час другого туру виборів ректора ЧДТУ поданих до ГУНП в Черкаській області на місці працювала оперативно-слідча група

13244703_908588719250200_2872751140775204244_n-424x239

Інформацію зодо скарги  підтвердив речник черкаської поліції Дмитро Грищенко.

– Так учора на місце події виїхала оперативно-слідча група для з’ясування обставин, – сказав він.

Водночас за інформацією власних джерел “Про все“, під час виборів ректора ЧДТУ було виявлено 121 бюлетень з помітками, зроблених однією ручкою. Встановлено, що написи, зроблені цією ручкою можуть стиратися. У зв’язку з цим із метою недопущення врахування їх у підрахунку голосів та унеможливлення фальсифікації голосування бюлетені вилучені правоохоронцями.

Як повідомив у коментарі Про Все начальник відділу по зв’язках з громадськістю ЧДТУ Віктор Мисник, результати виборів ректора ЧДТУ варто вважати такими, що не відбулися.

– Вибори визнані такими, що не відбулися. Жоден з кандидатів не набрав 50%+1. Міністерство оголошуватиме конкурс на заміщення посади і всі бажаючі зможуть подати свої кандидатури для участі в конкурсі. Вибори проводитимуться заново, – зазначив він.

Так, доктор технічних наук, професор Максим Мусієнко набрав 45,19% (268 голосів), а в.о. ректора ЧДТУ, доктор економічних наук, професор Сергій Назаренко – 30,19% (179 голосів).

Зауважимо, що недійсними визнали 121 бюлетень з 593. Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на виборах ректора ЧДТУ виявили бюлетені зі зникаючими чорнилами.

Зазначимо, що участь у голосуванні брали всі науково-педагогічні працівники, 89 студентів з різних факультетів, які обирались таємним голосуванням та представники від обслуговуючого персоналу.

У другому турі виборів ректора ЧДТУ явка виборців склала 95,7%.

Нагадаємо, 24 травня, в першому турі, жоден з семи кандидатів не отримав впевненої перемоги. Тому, відповідно до правил, було призначено другий тур, в якому взяли участь професор Сергій Назаренко та професор Максим Мусієнко, які у першому турі виборів набрали набрали 192 та 89 голосів відповідно.

Безымянный

Безымянный2

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.