Вулиця Богдана Хмельницького в мікрорайоні «Митниця» дочекалася ремонту

Новини Черкаси

ГО «Форум розвитку Черкащини» за сприяння фракції Блока Петра Порошенка «Солідарність» в Черкаській міськраді і секретаря міськради Олександра Радуцького вирішили питання ремонту дороги від спуску Богдана Хмельницького до набережної по вулиці Героїв Дніпра.

_DSC1025

Ця дорога на «Митниці» була без назви й вщент розбита.

_DSC1017

Влада з депутатом Вольних Демократів тільки балачки «згодовувала» мешканцям на їх прохання про ремонт.

Це єдина проїзна дорога до набережної по вул.. Героїв Дніпра. Свого часу цю дорогу місту подарувала компанія «Інтербуд». Тоді до керівника компанії Ігоря Калашника звернулися новосели, які просили забезпечити можливість транспортного сполучення від вулиці Гагаріна до вул.. Героїв Дніпра та набережної. Власне, саме Ігорю Калашнику прийшлося опікуватися ремонтом цієї дороги і зараз.

Жителі мікрорайону, втомившись звертатися марно до депутата-вільного демократа, прийшли зі своїми проханням до голови ГО «Форум розвитку Черкащини» Ігоря Калашника. Результат, як бачимо, не забарився!

У вівторок, 1-го вересня цього року, дорожники заасфальтували найбільш проблемну ділянку шляху. Відремонтовану частину дороги перекрито, та загалом рух для водіїв вільний.

№14 (85), 2 вересня 2015 р. “ЧК”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.