Вулична торгівля в спальних районах міста та як з нею бореться влада

Новини Черкаси

4c8db6131f7b

Черкащани в соціальних мережах жваво обговорюють проблему торгівлі з рук в мікрорайонах міста. 

Так навіть на місцевому форумі спеціальну тему створили.

Тези містян про торгівлю поруч з магазином Сільпо по вулиці Сумгаїтська:

“Магазин – це спеціальне місце для торгівлі. Тротуар – місце для руху пішоходів “

“Ну правильно тьотя каже: “Я виростила десять пучкiв кропу – куди менi з ними пiти?” Просто НЕОБХIДНО, щоб людям з села можна було приїхати й продавати свiй товар. Причому щоб це не були здоровеннi ринки, а саме такi невеличкi базарчики. Мабуть, мiським чиновникам це не вигiдно, бо що ти з десяти пучкiв кропу злупиш?А десять сiмей пообiдали б з свiжим кропом.”

Вчора вранці користувач розмістив інформацію: “Сьогодні розігнали торговців від “Сільпо”, аж дихати легше стало. Виявляється, я вже забув, як це місце виглядало без базарного срачу.”
“Мало того что к вечеру опять слезлись,так они там, уже подписи собирают у прохожих, чтобы там был базар. А больше всего, бесит барыга на Мерседесе Вито, просто посреди площадки стоит.Плюс парковка, с проходами на неё забита ихними авто. Не дело это. Куда звонить чтобы их разгоняли?”
Проте вже надвечір все було як завжди:
3IjP3tz (1)
Як ми повідомляли в березні 2015 року влада міста обіцяла дати бій стихійникам:

Зокрема за пропозицією міського голови Сергія Одарича та правоохоронців, такі рейди мають відбуватися тричі на тиждень, у тому числі й по вихідним, а час та місце учасники дізнаватимуться лише за півгодини до виїзду. Так порушники не зможуть заздалегідь дізнаватися, де саме сьогодні проводитиметься рейд.

tabl-1

Наразі в Черкасах, за даними управління інспектування Черкаської міської ради, налічується тридцять місць несанкціонованої торгівлі. Саме тут, в першу чергу, і сконцентрують боротьбу зі стихійною торгівлею.
Проте за 4 місяці далі попереджень очевидно владці не пішли. Міський голова пообіцяв, а довести обіцянку до завершення має хтось інший.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.