Врятувати місто від снігу намагається 31 одиниця комунальної техніки

Новини Черкаси
Сьогодні в Черкасах до ліквідації наслідків снігопаду залучено вся наявна техніка міських КП – 31 одиниця. Про це стало відомо з наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина. Снігопад за прогнозами має вщухнути лише вночі. 

Так на нараді повідомили, що всі існуючі резерви підприємств, що належать місту – КП «ЧЕЛУАШ», КП «Соснівська служба утримання будинків», КП «Придніпровська служба будинків», КП ТМ «Черкаситеплокомуненерго» та КП «Черкасиводоканал» вийшли на розчистку вулиць.

В той же час, за інформацією КП “ЧЕЛУАШ” минулої ночі на трасах міста працювало лише 19 одиниць техніки. На дорогу виїхало 7 камазів, 7 тракторів з щітками та відвалами, 2 трактора для чистки тротуарів, 3 КДМ. Також на засіданні присутні звернулись до всіх жителів Черкас з проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних негодою.

Втім містяни викладають відео, що показує реальний стан міських вулиць протягом однієї години.  Зокрема на дорогах було помічено: один дорожній Камаз з великим відвалом для снігу, дорожній МАЗ з відвалом для снігу, одну машину для розкидання соляно-піщаної суміші, два маленькі тракторці які очищували тротуари і два трактори МТЗ які очищували дорожнє покриття.

Також обурення черкащан викликає вибірковість боротьби зі снігом. Так дописувач у спільноті “Місто на ЧЕ” мережі Facebook Яна Яна, у обурена тим, що заїзди до будинків розчищаються вибірково.

“КП “Придніпровська служба утримання будинків”, та Олексій Мельник, чиє “сокровище”? У 9:28 прочистив в’їзд до Різдвяна 62, поруч Різдвяна 69-НІ, поруч в’їзд до будинку по Благовісній-НІ!!!! Ви що ще й вибірково це робите?  Вам що зовсім глузду невистачає? В моєї мами було 3 інфаркти, не дай бог “швидка” заїхати у двір неможливо, йти нереально! Ви чим думаєте?Про кого?Про площу Соборну, що не розчищена, чи та яка біля Мерії??? – пише дівчина, і додає відео роботи:

КП "Придніпровська служба утримання будинків", та Олексій Мельник, чиє "сокровище"??????У 9:28 прочистив в'їзд до Різдвяна 62, поруч Різдвяна 69-НІ, поруч в'їзд до будинку по Благовісній-НІ!!!! Ви що ще й вибірково це робите????? Вам що зовсім глузду невистачає????? В моєї мами було 3 інфаркти, не дай бог "швидка" заїхати у двір неможливо, йти нереально!!!!! Ви чим думаєте??? Про кого??? Про площу Соборну, що не розчищена, чи та яка біля Мерії??? Та на халєру їх чистити???? Робіть для людей на совість, а не через $р@к¥!!!

Опубліковано Яною Дерендяевою 1 березень 2018 р.

 

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.