Врятовано містянина, що намагався вистрибнути з вікна

Новини Черкаси

Інформація про чоловіка, який розбивши скло освітлювального вікна на сходовому марші погрожує стрибнути до рятувальників надійшла від патрульної поліції. У відповідності до протоколу реагування, на місце події, крім оперативно-координаційного підрозділу також виїхали екстремальний психолог Управління ДСНС та фахівець медичного відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Перемовини із молодиком, який засів між шостим та сьомим поверхами житлового будинку на вулиці Ярославській тривали близько години. Впродовж цього часу Лесі Коротяєвій, психологу Управління таки вдалось умовити нервово-збудженого чоловіка не робити дурниць.

Після чого для дачі пояснень, чоловіка у кайданках запросили до районного відділку.

Враховуючи, що за останні п*ять днів це вже третій випадок спроби суіциду, раджу усім уважно роздивитися навколо та оцінити стан своїх близьких та рідних, особливо тих, хто страждає на психічні захворювання чи нервові розлади. Саме ці люди вважаються легкозбуджуваними, а відтак, можуть дуже швидко впасти у депресивний стан, який підштовхне до суіцідальних думок

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

1 коментар до “Врятовано містянина, що намагався вистрибнути з вікна

  1. 0

    0

    Фейк. Реклама для мавпи в генеральских погонах з зоопарку по вул. Смілянська 57.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.