Врятована від пожежі 4 річна дівчинка отримала значні опіки та потребує допомоги

Медицина Черкаси

До опікового відділення першої міської дівчинка потрапила через пияцтво матері. Жінка була вдома, коли його охопило полум’я, але, за словами сусідів, ледь трималася на ногах. Вона навіть забула про свою другу дитину. 4-місячне немовля загинуло у вогні. 

hrystynka-2

Старшу дівчинку нині рятують лікарі опікового відділення. – В дитини є шанси, але прогноз буде сприятливий при умові повного забезпечення сучасними ліками і лікарськими засобами. Нам потрібна ця допомога. Дитині ця допомога потрібна, – каже лікар-комбустіолог опікового відділення Роман Похилюк.

Hrytsynka

Роман Похилюк настільки перейнявся долею дівчинки, що відкрив благодійний рахунок, щоб її врятувати. Відкрив на своє ім’я, щоб горе-матір не витратила зібране на оковиту. Сама жінка нині лежить також в опіковому відділенні. Батько 4-річної Христинки їх у лікарні не провідує, мовляв, був зайнятий похованням меньшенької. У цій родині рік тому при загадкових обставинах вже помирала дитина. За неофіційною інформацією – від страшної інтоксикації при гудному вигодовуванні.

Подарувати Христинці шанс на одужання та нормальне життя можна перерахувавши гроші на цей рахунок: Карта Приват банк 5168757298331010 (Похилюк Роман Геннадійович для лікування Швець Крістіни Олегівни)

За публікацією видання Інфоміст

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.