Вперше Черкаси приймають чемпіонат України з боксу серед юніорів

Новини Черкаси Новини Черкаської області Спорт Черкаси
Черкаси вперше в історії приймають чемпіонат України з боксу серед юніорів. Свої сили на ринзі впродовж п’яти наступних днів випробовуватимуть 184 спортсмени з усіх куточків держави: за чемпіонське звання змагатимуться боксери у віці 15 – 16 років. Турнір присвячений пам’яті Віктора Яворського.
12923313_831098526995508_4202355758146956411_nУчасть у офіційному відкритті чемпіонату взяли імениті спортсмени, зокрема, чемпіон світу за версією WBC Віктор Постол, представники міської та обласної влади. Мер Черкас Анатолій Бондаренко, вітаючи учасників змагань, висловив гордість за спортсменів і зазначив, що такі події в обласному центрі стануть гарною традицією.
12932803_490186494512186_4265300441253058408_n
– Щороку в нашому місті проходить близько 30 масштабних змагань, але чемпіонат такого рівня відбувається вперше, – зауважив Анатолій Васильович. – Черкасам є ким пишатися. Юрій та Дмитро Майдакові, Мішико Беселія – кожним своїм виступом на ринзі вони підтверджують свою майстерність у досягненні високих результатів.

SAMSUNG CSC
Усім учасникам змагань міський голова побажав нових та чесних перемог.

Чемпіонат триватиме до 10 квітня й проходитиме в спорткомплексі “Манеж”, що на вулиці Пастерівській, 102. Як розповів ініціатор турніру, депутат міської ради,президент Федерації з боксу області Сергій Тищенко, наступним етапом для його переможців стане вже чемпіонат Європи.

– Це справді історична подія для нашого міста – нам хотілося об’єднати кращих українських спортсменів і випробувати їхні сили, – сказав Сергій Олександрович. – На відкриття чемпіонату ми запросили світову зірку вітчизняного боксу, аби стимулювати молодих спортсменів брати приклад із таких людей, не зупинятися та зростати чемпіонами, інформують на сайті ЧМР.

“Щасливий, що сьогодні у черкаському спорткомплексі “Манеж” так багато юних спортсменів та почесних гостей. Відбулося відкриття чемпіонату України з боксу серед юніорів! За останні 20 років це – найвагоміше боксерське змагання. Відвідав захід навіть чемпіон світу за версією WBC Віктор Постол. Нагадаю, на проведення змагань міська рада виділила 70 тис грн. Загалом увага міської влади до розвитку всіх видів спорту в майбутньому стане більш посиленою. Впевнений у цьому.” – прокоментував спортивну подію секретар ЧМР Олександр Радуцький, який також брав участь в урочистому відкритті чемпіонату

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.