Володимир Дибенко: IT-кандидат в мери Черкас

Новини Черкаси

В неділю 25 жовтня черкащани прийдуть на виборчі дільниці, щоб обрати майбутніх керманичів міста. Цього року містяни мають широкий вибір з понад 16 кандидатів. Багато з них вже відомі завдяки активній рекламі своєї кандидатури чи причетності до великих політичних сил.

t3Uvh72lTyw

Володимир Дибенко – кандидат в мери нашого міста, що не має за плечима підтримки жодної великої політичної сили, адміністративного ресурсу чи коштів великих компаній. Проте в Черкасах він досить відомий, і в першу чергу, як людина, що зробила себе та свою кар’єру самостійно.

Наразі Володимира Дибенко знають, як співзасновника громадської спілки «Черкаси ІТ Кластер» та голову правління громадської організації «Талент Хаб».

21 жовтня саме в приміщенні Talent HUB Черкаси пройшла презентація його кардинально нової та інноваційної програми щодо змін в нашому з вами місті “Черкаси 3.0” (imisto.com.ua.), головна мета якої:

  • застосування інформаційних та комп’ютерних технологій для того, щоб містяни контролювали дії влади в онлайн-режимі;

  • реальне залучення усієї громади – містом керуємо ми, мешканці, а не чиновники, яких ми обираємо раз в кілька років;

  • розробка комплексного підходу до розвитку міста – практична реалізація стратегії втілення програми має 3 напрями розвитку “Народна Рада”, “Фабрика підприємців”, “iMisto Черкаси”.

“Народна Рада” – це мобільний додаток, який дозволить усім активним громадянам слідкувати за всіма пропозиціями які потрапляють на сесію Міської Ради та висловлювати своє ставлення до тої чи іншої пропозиції і навіть голосувати за них.

“Фабрика підприємців” – освітній центр з практики бізнесу для усіх, хто хоче розвивати власну справу. Адже саме незалежні підприємці здатні створити основу міцного середнього класу і стати опорою держави.

“iMisto Черкаси” – це автоматизована система виконавчого комітету міської ради, яка позбавить черкащан від бюрократичної тяганини для отримання будь-якої довідки, закриття чи відкриття підприємницької справи та при вирішенні інших питань. Володимир Дибенко переконаний, що завдання влади полягає у тому, щоб “мінімалізувати всі перешкоди на шляху особи, зменшити всі обмеження для її самореалізації”.

Суть усих запропонованих дій – використання IT-технологій для впровадження системи прямої демократії. Новаторські ідеї Володимира та його команди забезпечать реальний народний контроль за діями влади.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.