Власник он-лайн казино чинив опір поліції (відео, фото)

Кримінал Черкаси Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Золотоноші припинили діяльність ігрового закладу, який  був замаскований під звичайне Інтернет-кафе. При проведенні обшуку правоохоронці вилучили 10 системних блоків з відповідним комп’ютерним забезпеченням, гральне обладнання та переобладнаний термінал.

PM83image001

Власник грального бізнесу приховував свою діяльність під виглядом надання послуг з доступу до мережі Інтернет. Насправді ж відвідувачам пропонувалось за допомогою терміналу внести певну суму грошей, не менше 100 гривень, та отримати відповідний доступ до персональних комп’ютерів, на яких знаходилися симулятори ігрових автоматів.

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 10 системних блоків із відповідним програмним забезпеченням, гральне обладнання для доступу до мережі Інтернет та платіжний термінал, програмне забезпечення якого було перероблене під потреби закладу.

З вигляду це був звичайний термінал для поповнення коштів мобільних операторів та інших платіжних систем, проте вносячи до нього гроші клієнт міг отримати лише код доступу до запропонованих закладом ігрових опцій.

Гральне обладнання вилучено. За фактом діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 тисяч до 680 тисяч гривень) з конфіскацією грального обладнання.

PM772image002

Крім того, під час проведення слідчих дій в ігровий заклад прибув власник, який поводився зухвало та агресивно. Чоловік вчинив сварку з працівниками поліції та напав на одного з них нанісши йому тілесні ушкодження.

За фактом умисного заподіяння працівнику поліції тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження за статтею 345(Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Загалом “бізнесмену” світить до 5 років позбавлення волі.

За матеріалом сайту СК ГУНП в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.