Власник 10 незаконних наливайок Черкас бідкається з “незаконного вилучення майна”

Новини Черкаси

LNyviCy92Ww

Сьогодні Виконком має розглянути питання щодо демонтажу МАФів. Частина з них дійсно в зв’язку з дією мораторію не змогла продовжити термін дії дозвільних документів (  договорів пайової участі, паспортів прив’язки)

Читай також: Черкаська міська рада наклала тимчасовий мораторій на встановлення нових тимчасових архітектурних форм.

Проте деякі власники бізнесу здійснюють взагалі незаконну діяльність. Про це у сьогоднішньому ранковому пості у фейсбуці повідомив Олександр Давиденко з приводу звернення підприємця що здійснює діяльність в МАФах:

“Станислав Басок… пише мені… Олександре не ганьбіть честь державних службовців , поверніть викрадені під видом так названого вами ДЕМОНТАЖУ , мої торгові кіоски та особисте майно, ви особисто приймали участь в свавіллі та порушенні законодавства за фактами якого порушено кримінальну справу по ст.356 Самоуправство і про підозру всім буде повідомлено найближчим часом ! Не робіть і надалі дурниць , неусугубляйте ситуацію та своє становище !!!”

-вирішив відповісти окремо, зазначає пан Олександр Давиденко:

“свавілля – це розміщені Вами незаконні кіоски вул. Сумгаїтська, 14 та 28, вул. Г.Ствалінграда, 46, вул. В.Чорновола, 118/2, вул. Орджонікідзе, 92, вул. Петровського / вул. Горького (2 шт), вул. Ватутіна, 243, вул. Козацька, 5, вул. Петровського / вул. Рябоконя в яких Ви переважно торгуєте ПИВОМ і цим споюєте українців, знищуєте Націю.
4. свавілля – це отримувати колосальні прибутки і не сплачувати ні копійки у місцевий бюджет… ну звісно, Вам на нього плювати… Ви ж не живете в Черкасах…
5.Все що влада демонтувала у Вас… Ви вже або давно забрали (про що є Ваші розписки) або знаходиться на відповідальному зберіганні в КП Черкасиінвестбуд… але забирати своє так зване майно Ви не збираєтеся, бо вартість демонтажу та зберігання вже давно перевищила вартість Вашої металевої будки …”

Читай також : Підприємці судяться з міською радою через демонтовані кіоски

Офіційно: 

Тимчасові споруди, розміщені самовільно, підлягають демонтажу. 2012 року, ми дали підприємцям на рік пільгові умови, аби вони змогли оформити паспорти прив’язки. Ми попередили, якщо за рік вони не оформлять документи, ми застосовуватимемо штрафні санкції і демонтаж. Вони нас слухали, кивали головами і обіцяли оформити документи. Пройшов рік, ми провели інвентаризацію і виявили: із понад 500 кіосків 288 в місті встановлені незаконно. Схема дуже проста: нема паспорта прив’язки – забери своє майно. Не забереш сам – заберемо ми. Рішення суду у цьому випадку не потрібно.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.