Владислав Голуб звернувся до спікера та Уряду України (Відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Сьогодні під час пленарного засідання Верховної ради України, нардеп від Черкащини Владислав Голуб звернувся до Голови Верховної Ради України та до Уряду України.

Ми зараз розглядаємо можливість щодо зміни до регламенту, буде дуже доречно, якщо ми також в такі дні будемо запрошувати керівників обласних державних адміністрацій і ми зможемо дуже багато питань зняти під час такої співпраці, – з такою пропозицією звернувся нардеп від Черкащини Владислав Голуб до голови ВРУ Андрія Парубія.

Також, Владислав Голуб вніс пропозицію по відновленню Черкаського театру, який був зруйнований під час пожежі влітку минулого року.

1 липня 2015 р. в місті Черкаси сталася трагедія. Нажаль, там сталася пожежа в Черкаському театрі. Цей театр досі стоїть не реконструйований. Я думаю, що можливо було би передбачити виділення з резервного фонду кабінету міністрів гроші на реконструкцію цієї культурної Мекки міста Черкаси. І враховуючи те що Джамала виграла Євробачення – дуже суттєвою перемогою, як для України так і для міста Черкаси, щоб ми розглянули ідею провести Євробачення в Черкасах і за рахунок цього ми дійсно мали би змогу відновити місцевий театр.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.