Владислав Голуб: З людьми потрібно розмовляти особисто, а проблеми бачити навіч

Новини Черкаси Новини Черкаської області

На початку грудня народний депутат України Владислав Голуб працював на окрузі. За тиждень, відведений регламентом ВР для роботи з виборцями, Владислав Голуб відвідав усі три райони свого округу і м. Черкаси, провів зустрічі і прийом виборців, проконтролював хід виконання. Звернень, спрямованих до місцевих органів влади з життєво важливих проблем громад округу. У Золотоніському районі цього разу шлях депутата проліг до сіл Коврай, Гельмязів, Гладківщина та Софіївка.

12345457_1501088516852439_6727942106753821086_n

У Гельмязіві людей найбільше турбували питання щодо жахливого стану доріг. Присутні також просили відремонтувати сільський будинок культури, який вже давно знаходиться в аварій ному стані, а на його відновлення потрібні великі кошти. В сільському бюджеті таких коштів немає. Піднімалось питання щодо землі учасникам АТО. Чотирьом особам уже виділили, а іншим не вистачає , бо земля знаходиться в оренді. Одне з найгостріших питань – переведеня на баланс районної ради дитячого садочоку «Струмочок».

У Гладківщині та Софіївці селян турбували питання пенсійної реформи, проведення Інтернету, будівництво дитячого майданчика тощо.

Коврайська громада на зустрічі з нардепом, зокрема, піднімала питання пільг для дітей війни та чорнобильців, отримання земельних ділянок працівників освіти, та проведення швидкісного Інтернету.

На зустрічах у всіх селах людей турбували високі комунальні тарифи, надання землі воїнам АТО, незадовільний стан доріг, освітлен ня вулиць.

Владислав Володимирович також відвідав музей Г. Сковороди в с. Коврай.

З нагоди Дня інваліда Владислав Голуб разом з головою Золотоніської РДА Олександром Лісовим вручили подарункові набори та грошові допомоги інвалідам, якими опікується територіальний центр. А сааме, Куцюруб Катерині Михайлівні, та Куцюруб Сергію Олександровичу, продуктові набори Чижику Миколі Захаровичу, Опанасенку Андрію Миколайовичу, Артеменку Василю Олександровичу, Мартиненку Миколі Олександровичу, та Бірюковій Лідії Борисівні.

«Одне із завдань народного депутата – бути ефективною ланкою між громадою і урядом, виносити місцеві проблеми на державний рівень. Тиждень роботи в окрузі намагаюся використати максимально. Я взагалі прихильник такого принципу, що з людьми потрібно розмовляти особисто, а проблеми бачити навіч», – зазначив на родний депутат.

Владислав Голуб дав завдання своїм помічникам вивчити усі проблемні питання і підготувати відповідні звернення.

«Черкаський Кур’єр» №29 (100), 16 грудня 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.