Владислав Голуб вимагає покарати вбивць мирних людей на Майдані

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат України, учасник Революції Гідності Владислав Голуб, згадуючи події дворічної давності, написав у Facebook: «я не розумію,чому досі не покарані всі ті, хто бив студентів, хто вбивав людей на Майдані».

Владислав голуб«Для мене протест почався 24 листопада 2013 року, коли неймовірна кількість людей вийшла на вулиці Києва, щоб показати свою незгоду з діючим на той момент режимом Януковича. Мені боляче від того, що, на жаль, ми вибороли свою свободу, гідність та європейський шлях розвитку через загибель нашої Небесної Сотні. Мені ще дужче болить від того, що ще більше наших хлопців – героїв загинуло від куль режиму Путіна на Сході нашої держави», – ділиться почуттями народний депутат України від Черкащини Владислав Голуб.

Народний депутат обурений політикою діючого Уряду.
«Я не розумію політику діючого Уряду, який замість впровадження дієвих реформ, європейської політики, не просто не поборов корупцію, а натомість подекуди примножив її», – заявляє Владислав Голуб.
«Але Україна буде ефективною державою, в Україні буде дієва економічна політика, Україна буде вільна від корупції, Україна здобуде європейське майбутнє!», – переконаний Владислав Голуб.

За інформацією газети “Черкаський кур’єр” від 25.11.2015

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.