Владислав Голуб вимагає перевірити кандидата в заступники міністра енергетики на причетність до “ЛНР”

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Під час «години запитань до уряду» депутат від Блоку Петра Порошенка Владислав Голуб поставив міністру енергетики Ігорю Насалику питання про Юрія Зюкова, який, за інформацією ЗМІ, працював нібито в уряді терористів.

голуб2У ЗМІ поширюють інформацію, що ви плануєте взяти собі в заступники пана Зюкова, колишнього так званого міністра палива та енергетики “ЛНР”, – сказав Голуб.

Народний депутат попросив, щоб міністр або підтвердив, або спростував цю інформацію.

«Якщо це правда, то поясніть, як таке могло статися?! Усі, хто пов’язаний з «ДНР» і «ЛНР», повинні бути в СБУ», – зауважив Владислав Голуб Насалику.

Міністр заявив, що два його заступника будуть призначені в результаті публічного конкурсу на ці посади, за процедурою, передбаченою законом про державну службу, який вступить в силу з 1 травня.

Проте Насалик повідомив, що Зюков вже є його радником, але призначав його не він – кандидатуру запропонувала громадська рада.

«Громадська рада, яка складається у тому числі з героїв України, подала мені цю кандидатуру. Крім того, із запитом поставити Зюкова до мене звернулися губернатори областей, де видобувається вугілля», – заявив Насалик.

Прем’єрміністр Володи мир Гройсман публічно попросив Службу безпеки України перевірити можливу при четність Зюкова до діяльності «ЛНР».

«Хочу вас запевнити, що якщо те, що було сказано, підтвердиться – ця людина не буде працювати ні на якій посаді в уряді» – сказав прем’єр.

 [stextbox id=”info”]

Довідка «ЧК»

Юрій Зюков двічі займав пост заступника голови Міненерговугілля України: в період 2006-2007 років і з квітня 2014 по березень 2015-го.

Прізвище Зюкова в контексті його можливої роботи в «ЛНР» пролунало, зокрема, в ході конфлікту між ватажком луганських бойовиків Ігорем Плотницьким і «міністром палива і енергетики ЛНР» Дмитром Ляміним в жовтні 2015-го. Сепаратистський ресурс «Пресцентр Новоросії» писав тоді, що в березні 2015 року Зюков «пірнув» і «випірнув» в «ЛНР» на посаді заступника міністра». За інформацією ЗМІ, Юрій Зюков володіє мережею приватних шахт (близько 40 в Луганській області), а також збагачувальною фабрикою «Дар’ївська», Ровеньківською нафтобазою, низкою АЗС, елітним рестораном «Мангал» в місті Ровеньки, рестораном «Драхтен» в Луганську.

[/stextbox]

“Черкаський кур’єр” від 27 квітня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.