Владислав Голуб: всім тим, хто покриває оборудки по очисних спорудах Золотоноші

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб (197-ий виборчий округ, Черкащина) на своїй сторінці фейсбук звернувся до очільника Золотоніського міського водоканалу, міського голови міста Золотоноша та всіх тих, хто покриває оборудки по очисних спорудах м. Золотоноші. 

Владислав Голуб
Владислав Голуб

Нещодавно я отримав відповідь на свій депутатський запит, оголошений через Верховну Раду України, від в.о. міністра охорони здоров’я пані Уляни Супрун щодо результатів проб стічних вод, – пише народний обранець. З отриманої відповіді (відповідь маєте можливість переглянути далі або за цим посиланням) очевидним є те, що так звана “реконструкція очисних споруд” – це є оборутка по відмиванню майже 100 млн. державних коштів, які осіли в кишенях місцевих корупціонерів та тих, хто прикриває їх оборудки.

Також, Владислав Голуб закликав губернатора Черкаської області підключитися до вирішення цього питання та навести лад в області, за яку Юрій Ткаченко відповідає (далі – згідно оригіналу).

Я, як народний депутат України, ВИМАГАЮ від голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченко припинити бути осторонь цього питання та навести лад в області, за яку Ви відповідаєте. Закликаю вас, хоч ненадовго, відволіктися від вирішення своїх особистих інтересів та лобіювання інтересів ваших бізнес-партнерів, і зрозуміти, що за відмивання державних коштів на цьому “проекті” рано чи пізно доведеться нести відповідальність тим особам, які нагріли на цьому руки та тим, хто це покривав. Обіцяю, що ця оборудка не пройде безкарно! Ні для кого!!!

Владислав Голуб у своїй публікації відмітив і генерального прокурора України Юрія Луценка та звернувся до нього аби він активізував процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке триває з 10.07.2015 року.

Шановний Юрій Віталійович, звертаюся до Вас аби Ви активізували процесуальне керівництво в кримінальному провадженні 120152520000000292, відкрите за ч.4 ст.191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), яке здійснюється прокуратурою Черкаської області, або здійснювати таке процесуальне керівництво силами Генеральної прокуратури України. Хочу зазначити що кримінальне провадження йде з 10.07.2015 року, – написав Владислав Голуб.

Очільнику Золотоніського міського водоканалу, міському голові міста Золотоноша (як двом основним зацікавленим особам) та…

Опубликовано Владиславом Голубом 20 октября 2016 г.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.