Владислав Голуб відзначив призера всеукраїнської олімпіади з Черкащини Ростислава Нетудихатку

Золотоноша Новини Черкаської області

16 травня у Будинку культури Золотоноші відбулися нагородження школярів, учнівської молоді Золотоніського району, які стали переможцями і призерами обласних та всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань, фестивалів. За високі знання, відмінні таланти Золотоніська районна рада відзначила понад 100 учнів. Призера Всеукраїнської олімпіади з астрономії Ростислава Нетудихатку та зразковий фольклорно- етнографічний ансамбль «Світлячок» від імені народного депутата Владислава Голуба відзначили цінними та солодкими дарунками.

«Зоряний олімп» – так назвали свято пошанування найкращих і найталановитіших дітей Золотоніщини. У районному будинку культури окрім школярів та їх батьків зібралися педагоги шкіл і навчально-виховних комплексів району, голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, керівник районного відділу освіти Валентина Денисюк, помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна та інші гості.

Нагородження проходило у чотирьох номінаціях:  переможці і призери олімпіад і конкурсу МАН України, переможці і призери обласних та Всеукраїнських конкурсів, переможці та призери вихованці закладів позашкільної освіти, переможці та призери спортивних змагань. Нагороди учнів перших трьох номінацій вручав школярам голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, спортивних переможців нагородила очільник відділу освіти Валентина Денисюк.

У першій номінації «Олімпіади МАН» нагороди отримали 20 учнів та 20 керівників із Ковтунівського, Софіївського, Шабельниківського, Подільського, Домантівського НВК, Вознесенської, Піщанської, Пальмірської, Скориківської, Гельмязівської, Благодатнівської ЗОШ, які показали високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями і призерами обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук. Серед них беззаперечним лідером є Нетудихатка Ростислав, учень 10 класу Ковтунівського НВК, який є призером Всеукраїнської олімпіади з астрономії, призером обласної олімпіади з фізики ім. М. Сіденка, переможцем ІІ етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Для Ковтунівського НВК і Золотоніщини загалом – це неймовірний успіх. Не будучи жодного разу в планетарії до олімпіади, Ростислав зумів показати один з кращих результатів у конкурсі на знання зоряного неба. До того ж учень не мав належного доступу до інтернету. Секрет успіху криється у наполегливості вчителя і учня, у бажанні досягнути мети, а також у таланті призера. У цьому переконані педагоги. «Ми пишаємося тобою, Ростиславе, твоїм талантом і твоїм непереборним бажанням здобувати знання, пізнавати навколишній світ. Бажаємо і надалі нашим діткам не зупинятися на досягнутих перемогах. Дякуємо вчителям, батькам за те, що виховуєте наших дітей, бо вони – світле майбутнє нашої держави»,- звернулась до Ростислава Нетудихатки представник нардепа Оксана Гіщіна. Після цих слів Оксана Миколаївна вручила юному знавцю астрономії цінний подарунок – планшет.

У другій номінації «Конкурси» грамотами відділу освіти за досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок та особистий внесок у піднесення іміджу району нагороджено 29 учнів, 5 команд та 32 керівники наставники із НВК та шкіл району.

У третій номінації – позашкілля відзначили 34 учнів вихованців позашкільних навчальних закладів району, 3 туристичні гуртки та зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Світлячок». Цей ансамбль Скориківської ЗОШ є беззаперечним лідером у всіх можливих фестивалях фольклорного мистецтва, йшлося під час нагородження. Тож від імені нардепа Голуба колектив був нагороджений солодкими дарунками.

Четверта номінація – «Переможці та призери спортивних змагань» – об’єднала 28 спортсменів, які вже сьогодні показують високі результати у спортивних змаганнях різних рівнів, та 5 їхніх наставників.

Золотоніщина пишається обдарованими дітьми, за їхній успіх завдячують всім – і керівникам навчальних закладів, і батькам і педагогам.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 36
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.