Владислав Голуб: Український народ не повинен утримувати депутатів-прогульників

Новини Черкаси Новини Черкаської області

МФО «ЄвроОптимісти», до складу якого входять народні депутати Владислав Голуб (197 округ, Канів, Черкаська область), Мустафа Найєм, Світлана Заліщук,  Вікторія Пташник,  Сергій Лещенко, Олексій Рябчин, Олександр Черненко та інші, пропонує голові Верховної Ради не скаржитися на прогульників, а поставити в порядок денний та доручити головному комітету розглянути законопроект № 5328, що передбачає фінансові санкції щодо прогульників та інших порушників  регламенту.

Фото ЄвроОптимісти.

Як відомо, нещодавно голова ВРУ Андрій Парубій поскаржився у ЗМІ на те, що у нього обмежений вплив на депутатів прогульників. Проте, як повідомляв раніше «ЧК», у ВРУ зареєстровано законопроект №5328 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо зняття заробітної плати з народного депутата за прогули і порушення регламенту). Співавтором цього проекту закону  є народний депутат від Черкащини  Владислав Голуб.

Фото Vladyslav Golub.

За словами  Владислава Голуба, законопроект передбачає карати депутатів прогульників гривнею: пропустив два засідання – недоотримав півзарплати.

– І це справедливо, –  каже Владислав  Голуб,  – бо український народ не повинен утримувати своїм коштом депутатів прогульників.

Ми, члени МФО «ЄвроОптимісти», – йдеться на сторінці МФО у Facebook, готові допомогти спікеру вплинути на прогульників чи принаймні зробити гарну справу за допомогою заробітної плати наших невідповідальних колег. Законопроект №5328 з відповідними пропозиціями був зареєтрований ще 1 листопада минулого року та поданий на розгляд у профільні комітети.

За даними VoxUkraine Ukr/Ru, 110депутатів кожного дня прогулюють засідання ВРУ. З огляду на таку ситуацію, ми написали законопроект, який має створити ефективний механізм для штрафування прогульників та допоможе заощадити значну кількість державних коштів, він передбачає знижувати заробітну плату депутата на 50%, зокрема, у разі пропуску більше двох засідань ВРУ без поважних причин. Ці кошти у майбутньому можуть будуть розподілені на інші соціальні потреби українців. Також пропонується вважати народного депутата України відсутнім на засіданні, якщо він систематично не голосує «за», «проти» або «утримався» під час засідання.

Що треба зробити?

  1. Спікеру – поставити в порядок денний та доручити головному комітету розглянути законопроект № 5328.
  2. Депутатам – проголосувати за закон.
  3. Всім – спостерігати, як влада стає відповідальнішою

Черкаський кур’єр, №17, 26 квітня 2017 р.

Розповісти друзям

1 коментар до “Владислав Голуб: Український народ не повинен утримувати депутатів-прогульників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.