Владислав Голуб: щодо ліквідації наслідків буревію на Золотонощині

Новини Черкаської області

Народний депутат України Владислав Голуб мав розмову з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубко щодо ліквідації наслідків буревію на Золотонощині. У ході перемовин з Геннадієм Григоровичем було вироблено наступний алгоритм дій.

“Наразі, Голова служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вже підтвердив категорію «надзвичайний стан». Це дозволяє залучати кошти не тільки на обласному, але й на центральному рівні для відновлення постраждалих об’єктів.”, – написав  на своїй сторінці фейсбук Владислав Голуб.

До теми: Черкаська область: рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди (фото, відео)

Також, у власному дописі, народний обранець повідомив, що Кабінет міністрів України та Міністерство економічного розвитку чекають на подання від Черкаської ОДА про збитки, завдані внаслідок негоди, для того щоб розглянути можливість виділення коштів з резервного фонду Державного Бюджету.

“Кабінет Міністрів України та Міністерство економічного розвитку чекають на подання від Черкаської ОДА про збитки, завдані внаслідок негоди. Як тільки буде готове таке подання, одразу Міністерство економічного розвитку та торгівлі України розгляне його, щодо можливості виділення коштів з резервного фонду Державного Бюджету. Докладу усіх зусиль, аби міністерство в найкоротші терміни розглянуло таке звернення та передало на рівень Кабінету Міністрів України для фактичного розгляду зазначеного питання для виділення з резервного фонду кошти для покриття збитків та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури. Тому, усе залежить від того, як швидко Черкаська ОДА надасть таке подання на центральний рівень.”, – пише Владислав Голуб.

Що ж стосується відновлення приватних будівель, це питання буде вирішуватися за рахунок коштів обласного, районних та міських бюджетів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.