Владислав Голуб привітав журналістів Черкащини з професійним святом

Новини Черкаси Новини Черкаської області

На плечі журналістів нині лягає формування суспільної думки населення і важливо, не схибити і донести саме об’єктивні процеси, події, які відбуваються всередині держави та за її межами. Місія справжньої журналістики – підставити плече, не закриватися від суспільства, а власне відтворити всебічний розвиток подій чи проблеми. Адже не дарма журналістику вважають четвертою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов’язку перед читачем.

З нагоди професійного свята від імені народного депутата Владислава Голуба журналістів Черкащини привітали з професійним святом. Команда народного депутата навідалась в редакції з теплими побажаннями та гостинцями.

«Черкащина – одна з областей України, де журналісти мають неабиякий вплив на процеси розвитку області, завдяки своїм конструктивним, виваженим, професійним матеріалам. Успіхів, невпинного розвитку та лише позитивних новин, вдячних читачів і цікавих спікерів»,- звернулась до редакцій помічник народного депутата Інна Ключка.

«Бажаю вам вірних прихильників, активних коментаторів, цікавих інформприводів, об’єктивних розслідувань та високих гонорарів. Дякуємо, що сьогодні ви є активними творцями нашого спільного майбутнього країни»,- так написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Владислав Голуб.

Розповісти друзям
  • 63
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.