Владислав Голуб провів уроки англійської та французької мов для канівських і черкаських школярів

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Учням канівських шкіл №1, №3, №6, санаторної школи-інтернату №5 та черкаських шкіл №6, №7 і №29 пощастило поспілкуватися іноземною з народним депутатом України Владиславом Голубом. Як відомо, Владислав Голуб досконало володіє декількома іноземними мовами і, будучи членом української делегації в ПАРЄ, вільно спілкується з політиками зі всього світу, відстоюючи інтереси України. На уроках, які провів депутат, учні отримали не лише досвід спілкування іноземною, а ще й стимул до вивчення мов.

Працюючи минулого тижня в окрузі, народний депутат долучився до культурно-освітнього марафону з популяризації вивчення іноземних мов, який відбувається у Каневі з 2016 року.

«Сьогодні дітям потрібен новий підхід до навчання, зацікавлення до предмету. Часто, отримавши завдання від вчителів, діти не хочуть його робити, бо не вмотивовані. Мовляв, у мене немає улюбленого спортсмена, то й немає про що розповідати. Математика – так само – мені ця формула на знадобиться. Схожа ситуація з іншими предметами. Тому запросили народного депутата, щоб діти побачили історію успіху людини, яка знає іноземні мови», – розповів директор Канівської санаторної школи-інтернату №5 Сергій Гринець.

Учнів цікавило буквально все – від скоромовок французькою, які нардеп вивчав у першому класі, подорожей в інші країни, вчителів депутата, до домашніх історій з життя. І хоч знання іноземної їм потрібно ще відшліфовувати, проте завзятості до навчання у них точно не бракує. Такої думки дійшли педагоги після уроку з Владиславом Голубом.

«Вперше на цьому уроці я почула, як наш Ярослав правильно вжив артиклі. Раніше мені доводилось його виправляти»,- говорить вчитель англійської мови санаторної школи-інтернату Юлія Ольховська. Та й саме знайомство з політиком справило на дітей незабутнє враження: одразу після дзвоника ніхто не схопився з місця і не помчав на перерву, а просили продовжити розповідь, зробили безліч селфі.

«Приклади, які надихають… Зустріч Владислава Голуба з учнями 11-го класу була цікавою та інформативною. Молодь дізналася, як Владислав Володимирович прийшов у політику, де навчався, а також про те, що постійно навчатися це дуже важливо. Також розповів, як він використовує отримані знання іноземних мов у своїй роботі та повсякденному житті. Головне – це бажання вивчати іноземні мови», – зауважила у своєму пості у Фейсбук директор Канівської спеціалізованої школи №6 Валентина Мартинович.

Позитивний вплив як на дітей, так і на педагогів від таких уроків визнають всі школи, кажуть, з іншого боку побачили народного обранця, переконані, що такі уроки треба ввести в традицію.

У Черкасах народний депутат виклав декілька уроків англійської мови учням трьох міських шкіл. Приємно здивували Владислава Володимировича учні ЗОШ№6.

«Креативні запитання і навіть своє власне бачення розвитку держави, міста, школи почув від семикласників ЗОШ №6. Діти – переможці олімпіад, мають хороші результати вивчення англійської, займаються спортом, відвідують позашкільні навчальні заклади», – зазначив народний обранець.

Владислав Голуб так підсумував враження від спілкування з канівськими і черкаськими школярами: «Був приємно вражений недитячими запитаннями і розумними, аналітичними висновками. Слухаючи дітей, вкотре переконався – майбутнє в надійних руках. Наша держава неодмінно буде успішною, бо в ній зростають ось такі перлини – українські діти».

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 03.10.2018

Розповісти друзям
  • 108
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.