Владислав Голуб посприяв ремонту дороги в Дахнівці

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У мікрорайоні «Дахнівський» ремонтують основну дорогу. Вулиця Сержанта Волкова – центральна, проте рухатися по ній складно через її розбите покриття. Днями стартували роботи з улаштування цієї вулиці осколом. Початку робіт посприяв народний депутат України Владислав Голуб. Нагадаємо, район входить до 197-го округу, на якому працює політик, – повідомляють власні джерела.

11749420_854422527987892_1308631243_n

Під час першого етапу ремонтних робіт проїзд покращать від вулиці Ворошилова до вулиці Кардишева. Так, роботи проведуть на ділянці дороги протяжністю в кілька кварталів. Ці роботи завершать до початку навчального року. Вже використали 40 тонн осколу.

– Це не повноцінний ремонт дороги, проте, це значно краще, ніж той стан, в якому перебувала вулиця, – говорить депутат міськради Микола Мирза.

– Крім того, плануємо покращити та замінити освітлення в провулках мікрорайонах.

Він додає, що проведення ремонту стало можливим за сприяння народного депутата Владислава Голуба. Під час зустрічі з останнім, черкасці найперше озвучували саме цю проблему.

– Звернення громадян і питання, які вони намагаються вирішити там, де проживають, дуже часто пов’язані з дорожньою інфраструктурою, – говорить народний обранець. – Саме тому минулого місяця я подав запит до профільного міністерства з тим, аби отримати точну суму, скільки коштів виділили на ремонт доріг області.

Другий етап ремонту дороги в Дахнівці передбачає роботи на ділянці від вулиці Кардишева до вулиці Кузнєцова. На об’єкті працює КП “ЧЕЛУАШ”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.