Владислав Голуб підписався під Маніфестом про об’єднання

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Нардеп від Черкащини Владислав Голуб на ряду зі своїми колегами підписався під маніфестом про об’єднання заради перетворення України на успішну країну.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook нардепа, інформує «Kanos».

Як зауважили самі розробники маніфесту, що містить 13 конкретних пунктів, його мета – координація дій та спільної роботи задля реформування України в найближчій перспективі.

Нижче наводимо текст відповідного документу.

1. Прозора політика: Прийнято нове виборче законодавство, що передбачає скасування мажоритарної системи, відкриті партійні списки, обмеження політичної реклами, прозорість фінансування політичних партій.
2. Справедливе правосуддя: Відбулася реформа судової системи та її повне очищення на основі конкурсного добору суддів та звільнення всіх недобросовісних і нечесних суддів (включаючи тих, що не зможуть пояснити джерела походження майна), принципів незалежності та компетентності. Діє принцип невідворотності покарання.
3. Мінімізація ролі держави: Суттєво зменшена роль держави в економіці та в інших сферах життя, індикатором цього є консолідований державний бюджет, що не перевищує 40% ВВП, з подальшою тенденцією до зниження до 35%.
4. Ефективне державне управління: проведено кардинальну інституційну реформу системи виконавчої влади, кількість державних службовців скорочена на 50%, державна служба стала престижною, а заробітні плати ринковими, призначення на посади відбувається лише за відкритими конкурсами, державну службу деполітизовано; розпочато розбудову незалежних спеціалізованих інституцій, що співпрацюють з державою на контрактній основі.
5. Електронна сервісна держава: Адміністративні послуги переведено в електронний формат, мінімізовано вплив чиновника на прийняття рішень; змінено підхід до державного управління від регулюючого на сервісний.
6. Роздержавлення економіки: Проведено прозору приватизацію державних підприємств, окрім стратегічних, які управляються відповідно до міжнародно визнаних норм корпоративного управління.
7. Економічна лібералізація: Забезпечено вільний рух товарів, капіталів та людських ресурсів, прозора податкова система, спрощені умови відкриття та ведення бізнесу. Розвиток конкурентних відносин, обмеження монополізму у господарських відносинах.
8. Енергетична безпека: Кардинальне підвищення енергоефективності; курс на максимальну енергетичну незалежність, диверсифікацію та використання альтернативних джерел енергії; підключення до єдиної європейської енергосистеми.
9. Екологічна безпека: Закладено розвиток економіки та суспільства на засадах сталого розвитку; розмежовано тенденцію економічного зростання, з одного боку, і споживання природних ресурсів та забруднення довкілля, з іншого боку.
10. Децентралізація: Перерозподілено повноваження, відповідальність та ресурси на користь місцевих громад.
11. Євроінтеграція: Імплементовано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, включаючи гармонізацію законодавства та державних інституцій.
12. Сильна армія: Завершено реформування Збройних сил України у відповідності до стандартів НАТО.
13. Суспільна єдність щодо Донбасу та Криму: Наявна консолідована стратегія щодо Донбасу та Криму, що поділяється більшістю громадян та втілюється спільними зусиллями держави та громадянського суспільства.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.