Владислав Голуб: Нинішня влада втратила зворотній зв’язок із суспільством

Новини Черкаської області

Я переконаний на 99%, що Петро Порошенко буде балотуватися на другий термін. Однак йому буде дуже важко, адже зворотній зв’язок влади із суспільством сьогодні втрачено. Про це заявив народний депутат України від Черкащини Владислав Голуб у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

25 травня виповнилося три роки з дати обрання Петра Порошенка на пост президента України. Попри те, що наступні чергові вибори президента мають відбутися 31 березня 2019 року, у кулуарах Верховної Ради вже нині говорять про другий термін Порошенка.

«Візьму на себе сміливість сказати, що я впевнений на 99% – Петро Порошенко буде балотуватися на другий термін. Однак йому варто врахувати те, що сьогодні контроль громадянського суспільства над владою настільки високий, що комунікація з ним буде набагато важчою, ніж була дотепер», – каже Владислав Голуб.

Зокрема, народний обранець вважає, що однією з найбільших проблем діючої влади є втрачений зворотній зв’язок з людьми.

«Сьогодні, влада й справді немає комунікаційного зв’язку з суспільством. Я не кажу, що це проблема конкретно Порошенка, цілком можливо, що це проблема його оточення», – додав нардеп.

Окрім цього, Владислав Голуб наголосив, що до наступних президентських виборів депутати повинні підійти із системним баченням подальшого розвитку країни.

«Змінювати стратегічний курс країни та впроваджувати системні реформи в Україні будь-кому буде важко. Тому дуже важливо серйозно підійти до наступних президентських виборів. Окрім того, сьогодні в нашій Конституції закладений дуалізм влади, якщо ми не відійдемо від цього, то абсолютно байдуже, яке прізвище буде у наступного президента України», – додав народний депутат.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 31.05.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.