Владислав Голуб: «Наша задача – забезпечити людям медицину європейської якості»

Новини Черкаської області

За останні два роки центральні районні лікарні на території 197 округу в Черкаській області, де народним депутатом було обрано Владислава Голуба, помітно оновилися. Сучасне обладнання, модернізовані відділення, нові карети швидкої допомоги, ремонти. Така увага до медицини районів та надходження коштів на її розвиток особливо важливі зараз на етапі реформи децентралізації, після завершення якої утримання медзакладів повністю ляже на плечі місцевих громад.

Це добре розуміє Владислав Голуб. Саме тому, розвиток медицини нардеп вважає одним з основних пріоритетів своєї діяльності у межах округу. Працюючи однією командою з керівниками районів, він бере безпосередню участь у вирішенні організаційних питань, формуванні спільної стратегії, пошуках джерел фінансування.

Тільки за останні півтора року з держбюджету за поданнями народного депутата  Владислава Голуба на оснащення Канівської та Золотоніської ЦРЛ залучено понад десяти мільйонів гривень. Результати очевидні.

Примак та Владислав Голуб в оновленій палаті Золотоніської ЦРЛ

Нещодавно до Золотоніськоі ЦРЛ завітали столичні високопосадовці. Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, відвідавши лікарню, наголосив: « Я під враженням від проекту. Це приклад того, як треба робити. Гадаю, що цей досвід ми систематизуємо у плані інформаційної політики і будемо показувати іншим. Це європейський рівень надання медичних послуг».

Лікарню відремонтували, модернізували, інформатизували, придбали за сприяння народного депутата Голуба державним коштом  чітко визначене дороговартісне діагностичне обладнання. Діє електронна система супроводу пацієнтів.  Пацієнти записуються на прийом до лікаря, сплачують за медичні послуги та навіть залишають відгуки у книзі скарг і пропозицій через спеціальні термінали. Завдяки інфоматам люди самостійно визначають дату та час прийому, коли їм зручніше відвідати свого лікаря. Черг немає.

Старт перетворенням в Золотоніській лікарні дали керівники району та області спільно з народним депутатом Владиславом Голубом. Сьогодні Золотоніська ЦРЛ – один з найкращих медичних закладів в Україні, в якому працюють досвідчені фахівці, і  який забезпечує нову якість лікування.

Навесні цього року високу оцінку перетворенням Золотоніської ЦРЛ надала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, відгукнувшись на пост Владислава Голуба у Facebook. «Вітаю! Коли до вас можу приїхати в гості? Хочу побачити і розповісти всім про ваші успіхи. Молодці!»

«Європа? Так! Україна? Так! Київ? Ні! Черкаси? Ні! Це районна лікарня в місті Золотоноша Черкаської області! Саме так тепер виглядає діагностичне відділення Золотоніської ЦРЛ! Я пишаюсь тим, що нам спільними зусиллями з головою Золотоніської РДА Олександром Лісовим, головою Золотоніської районної ради Валерієм Саранчею, з усім депутатським корпусом Золотоніської районної ради, з головним лікарем Золотоніської ЦРЛ Сергієм Примаком вдалося зробити.

Моя окрема подяка  Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, який всіляко сприяв на державному рівні, щоб цей проект став реальністю!

Хочу нагадати, що в минулому році нами було завершено ремонт та придбано устаткування для терапевтичного відділення лікарні. Було проведено заміну вікон та утеплення лікарні. В цьому році вже плануємо розпочати ремонт пологового відділення. Вірю, що якість медичних послуг, які тепер будуть отримувати мешканці Золотоніського району та жителі Золотоноші відповідатиме кращим європейським стандартам», – повідомив Владислав Голуб  у березні ц.р. у Facebook.

Народний депутат тоді зауважив, що результати  були б ще  кращими, якби участь  у модернізації  ЦРЛ узяла  міська  влада Золотоноші.

«Єдине шкода, що міська влада міста Золотоноші не долучилася до цього проекту, не виділила жодної копійки на оновлення медичної інфраструктури міста, палець об палець не вдарила, аби мешканці міста Золотоноша отримували якісні медичні послуги. Хоча разом могли б вже зробити набагато більше. Чого так сталося? Залишу на розсуд кожного», – написав Владислав Голуб.  На жаль, ця ситуація й досі не змінилася на краще.

– Менше ніж за два роки ми спільно з Золотоніською районною радою, райдержадміністрацією, облдержадміністрацією, за підтримки нашого народного депутата Владислава Голуба встигли багато зробити, – розповідає головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак. –  Відремонтовані та оснащені сучасним обладнанням відділення: терапевтичне, діагностичне, гемодіалізу, поліклінічне, невідкладних станів і переливання крові. Левова частка коштів спрямована з державного бюджету за сприяння Владислава Володимировича по програмі соціально-економічного розвитку. В планах –  ремонт відділень:  хірургічного, пологового та створення Центру здоров’я жінки, патологоанатомічного відділення, розширення діагностичної бази», – зазначив головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак.

За словами голови Золотоніської РДА Олександра Лісового, у найближчій перспективі планують провести заміну комунікацій. Депутати обласної ради також  виділили 300 тис. грн. з екологічного фонду на заміну каналізаційної мережі.

«Золотоніська ЦРЛ визначена центральною лікарнею госпітального округу, тому дуже важливо модернизувати її,  оснастити сучасним обладнанням, використовуючи  кошти державного бюджету, щоб вона відповідала європейським стандартам. Ми повинні забезпечити українцям медицину європейської якості»,- зазначив Владислав Голуб.

Нагадаємо, саме за сприяння народного депутата  Владислава Голуба у Золотоніській ЦРЛ з’явився, зокрема,  сучасний рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця вартістю 3 млн.600 тис. грн., відремонтовані терапевтичне та діагностичне відділення.

 За сприяння народного депутата нове діагностичне  обладнання надійшло і в Канівську ЦРЛ. Це лапароскопічна стійка з наборами для виконання різних видів оперативних втручань та відкрита реанімаційна система для новонароджених, рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця,  сучасний апарат УЗД. А нещодавно на територію лікарні заїхали два нових автомобілі швидкої медичної допомоги, укомплектовані сучасним медобладнанням.

Але про це згодом. Про новації у Канівській ЦРЛ і підтримку народним депутатом медицини Черкаського району, за браком газетної площі, більш детально розповімо у наступних числах «ЧК».

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.