Владислав Голуб: місцеві вибори мені цікаві тільки з точки зору дієвої співпраці з місцевою владою задля просування інтересів міста Черкаси

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Владислав голуб“Нажаль (чи на щастя?) останнім часом маю мало часу на дописи у Фейсбук. Але інколи і до мене долітають відлуння заяв деяких черкаських «політиків», які намагаються залучити до свого сумнівного піару побільше відомих прізвищ.”, – написав народний депутат України Владислав Голуб на своїй сторінці фейсбук.

“В той час коли я намагаюся вибити гроші на наступний бюджетний рік для капітального та ямкового ремонту доріг в місті Черкаси (до речі хто там міський голова з 2006 року?!), довести очільникам Уряду про те, що техногенна катастрофа (пожежа) у драмтеатрі не є проблемою місцевого масштабу, як вони поки що наразі вважають, дехто направляє всю свою жовчь на нецікаву для мене свою політичну боротьбу! Вкотре поясню: місцеві вибори мені цікаві тільки з точки зору дієвої співпраці з місцевою владою задля просування інтересів міста Черкаси на державному рівні. А останні меседжи декого, які доносяться з Черкас, окрім посмішки, інших почуттів не викликають. Трохи незвично, що вони з мене роблять такого демона, але ж… всі знають, які прізвиська, ці люди мають в українському політикумі!”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.