Владислав Голуб ледь не покинув ефір через обговорення “ганебних явищ в ВРУ” (відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Зокрема, канівського нардепа обурив зміст дискусії в ході програми «Великий ефір» із Світланою Орловською на телеканалі NewsOne, під час якого присутні політики активно обговорювали тему бійки між народними депутатами Володимиром Парасюком та Олександром Вілкулом, замість того, щоб «дискутувати на питання щодо проекту бюджету, прийнятих чи не прийнятих на цьому тижні законів».

Нардеп заявив ведучій, що немає бажання приймати участь у відповідній дискусії, пише «Kanos».

«Якщо ми проаналізуємо, то ми уже майже половину нашого ефіру проговорюємо дійсно ганебне явище українського політикуму, замість того, щоб дискутувати про проект бюджету, про законопроекти, які були прийняті, або не прийняті на цьому пленарному тижні. Це робота парламентаря», – емоційно звернувся до присутніх депутат.

Більше того, за його словами, поки ми не викорінимо подібні явища з українського політикуму (ред.: бійки, образи), як самі українці, так і наші західні партнери, будуть відноситися до України та українців так, як вони відноситься зараз і ніяк інакше.

«Коли зараз аналізуєш рейтинг довіри до українського парламентаризму зі сторони українського народу і коли бачиш там один з найнижчих рейтингів, то все, що я можу сказати – це те, що наші українські громадяни дають нам шалений кредит довіри, довіряючи в межах 2%. Бо замість того, щоб дискутувати професійно, фахово на речі, які перш за все, стосуються діяльності народного депутата і хвилюють більшість українського народу, ми займаємось обговоренням подібних ганебних ситуацій. Я розумію, що кожен телеканал хоче зробити собі рейтинг, що для Вас головне перегляди, але давайте будувати Україну, а не знищувати її такими речами, які відбувалися вчора (ред.: бійка Парасюка і Вілкула), сьогодні. Бо цим ми знищуємо державу, а наші вороги аплодують нам стоячи», – констатував Голуб.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги повний ефір програми «Великий ефір» із Світланою Орловською на телеканалі NewsOne.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.