Владислав Голуб: Головне – невідворотність покарання для всіх без виключення

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Владислав голубНародний депутат, юрист-міжнародник, член комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя і постійної делегації у парламентській асамблеї Ради Європи Владислав Голуб прокоментував затримання Геннадія Корбана – лідера партії «Укроп» та найближчого соратника олігарха Ігоря Коломойського  і розповів про позицію МФО «ЄвроОптимісти».

– Ані участь на Майдані, ані допомога бійцям АТО не є індульгенцією чи прикриттям для вчинення злочинних дій, – говорить Владислав Голуб.

Стосовно звинувачень, які наразі пред’являють Корбану, то вони, за словами парламентаря, є доволі серйозними і він сподівається, що всі вони підтверджені відповідними фактами.

У мене не має жодних сентиментів до пана Корбана, і я свідомий того, що цій людині є за що нести покарання.  Проте в ті часи, коли фігуранти справ щодо вбивств на Майдані, корупційних злочинів режиму Януковича, розслідувань відносно осіб, які представляють діючу владу і які фігурують в кримінальних провадженнях зарубіжних країн, досі не понесли ніякого покарання, то такі дії правоохоронних органів держави недаремно викликають неоднозначну реакцію, – вважає Владислав Голуб.

За словами  парламентаря, правосуддя в Україні повинно бути справедливим та однаково невідворотним для всіх.. Вчинив злочин – відповідай перед законом, неважливо хто ти. Невідворотність покарання має діяти для всіх, наголошує Владислав Голуб.

– Саме тому, ми – члени МФО «ЄвроОптимісти»– вимагаємо послідовності та виключення вибіркового підходу під час реалізації принципу невідворотності покарання,–  коментує  нардеп.

Ми впевнені, проголошує єврооптиміст, що півтора року достатній строк для належного розслідування та пред’явлення обґрунтованих підозр представникам влади часів Януковича. Крім того, за час діяльності Верховної ради 8 скликання було оприлюднено непоодинокі факти зловживань з боку різних політичних сил та оточення керівництва країни.

Єврооптимісти вимагають в найкоротші терміни притягнути до відповідальності осіб, які перебувають під слідством закордоном за підозрою в хабарництві та відмиванні коштів, а також тих, хто має безпосереднє відношення до сепаратизму, підриву авторитету держави, розкраданню публічних коштів та вбивству героїв під час Революції гідності!

На рівні з цим вважаємо, йдеться в заяві  МФО «ЄвроОптимісти», що перебування на Майдані або допомога бійцям АТО не повинно бути прикриттям та індульгенцією для будь-кого, хто скоює злочинні дії.  Ми підтримуємо розслідування по всім особам, які підозрюються у вчиненні злочинів, незалежно від їх партійної приналежності або заняття ними посад. Ми вважаємо неприпустимою та антидержавною безвідповідальну поведінку політиків, які свідомо розхитують ситуацію в країні. В той же час каральний та примусовий апарат країни повинен використовуватись як засіб впровадження політики невідворотності покарання, а не як спосіб розправи з політичними опонентами, що призводить до дисбалансу внутрішньої ситуації в найскладніші часи для країни, наголошують у своїй заяві єврооптимісти.

 [stextbox id=”info”]МФО «ЄвроОптимісти»,  до якої входять депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка»: Андрій Вадатурський,  Владислав Голуб,  Світлана Заліщук,   Сергій Лещенко,  Олексій Мушак, Мустафа Найєм, Іванна Климпуш – Цинцадзе, Олександр Черненко, вимагають послідовності та виключення вибіркового підходу під час реалізації принципу невідворотності покарання! З цього приводу вони зробили відповідну заяву.[/stextbox]

Черкаський кур’єр №23 (94), 4 листопада 2015 р.

Розповісти друзям

1 коментар до “Владислав Голуб: Головне – невідворотність покарання для всіх без виключення

  1. 0

    0

    вже 2 роки байок та лапшонавішування, особливо від всіх партій, а бпп-то взагалі..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.